Netflix chystá animovaný spin-off ze světa Stranger Things

Vojtěch Mišura
17. 05. 2023 14:00
Netflix chystá animovaný spin-off ze světa Stranger Things

Stranger Things si od svého uvedení v roce 2016 vybudovalo neotřesitelnou pozici a významně se podílelo na fenomenálním úspěchu Netflixu. Není tedy divu, že se kromě seriálu brzy objevily také knihy, komiksy a merchandising všeho možného i nemožného druhu.
Nově se můžeme těšit také na animovaný seriál, který bude prvním seriálovým spin-offem originální série.

Nový spin-off bude mít název Stranger Things Tokyo, který napovídá, že děj bude zasazen do Japonska. Příběh by se měl odehrávat stejně jako původní seirál v 80. letech, tentokrát ovšem v Tokyu. Hlavními hrdiny budou dva bratři milující klasické videohry, kteří se zapletou do neočekávaného dobrodružství.

Jestli půjde o jakousi autobiograffi samotných tvůrců - bratří Dufferů, se zatím můžeme jen domnívat. Dobrou zprávou ale je, že se bráchové na projektu budou aktivně podílet. Režisérem seriálu bude Eric Robles. Bratři Dufferové se k němu vyjádřili těmito slovy: 

"To, co Eric Robles a jeho tým vymysleli, nás nemohlo ohromit víc – scénáře a kresby jsou neuvěřitelné a my se nemůžeme dočkat, až se s vámi podělíme o další informace. Dobrodružství pokračuje…"

Série by měla být poměrně krátká, počítá se zhruba se 6 hodinami celkového času.

Originální seriál Stranger Things bude vrcholit 5. sérií už příští rok, pokud si chcete shrnout informace ze zatím poslední 4. řady, mrkněte na článek Stranger Thins 4 herci, příběh, postavy.

Nový seriál ze světa Stranger Things s podtitulem Tokyo
Štítky: Netflix

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.