Nezávislá survival hra Windbound ke stažení zdarma na Epic Games

Vojtěch Mišura
08. února 2022
Nezávislá survival hra Windbound ke stažení zdarma na Epic Games

Na Epic Games Store bude od 10. února ke stažení dobrodružná adventura Windbound. V roli mladé mořeplavkyně Kary vás čeká především spousta putování, objevování a craftění.

Kromě toho budete muset přežít na Zakázaných ostrovech, které, jak už jejich název napovídá, nejsou zrovna místem, kde byste chtěli strávit dovolenou.

Hru má na svědomí Studio 5 lives, které už v minulosti dokázalo, že umí vytvořit kvalitní hru. Se svou kyberpunkovou strategií Satellite Reign sklidili v roce 2015 sklízelo převážně kladné recenze, které oceňovaly zejména povedenou grafiku a podmaňující atmosféru neonového města.

A právě grafické zpracování a jednoduchá zábavná hratelnost je hlavní předností jejich druhé vydané hry s názvem Windbound

Kromě pouhé snahy o přežití bude Kara muset prozkoumat příběh ostrovů, aby se dozvěděla více o zemi, ve které se ztratila a měla tak naději na návrat domů. I když nejde o zrovna originální koncept, jako nenáročná gameska, u které si chcete převážně odpočinout, je hra poměrně zábavným společníkem. Škoda jen, že tvůrci nedotáhli všechny nápady  do konce. Jinak by si hra zasloužila ještě o krapet větší pozornost.

Hra bude na Epic Games Store dostupná od 10. do 17. února.

Štítky: Slevy

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

houdek442

Epic s hrami zdarma nepřestává překvapovat.

30. dubna 2022 08:41
* Povinné položky