Nezávislá survival hra Windbound ke stažení zdarma na Epic Games

Vojtěch Mišura
08. 02. 2022 17:46
Nezávislá survival hra Windbound ke stažení zdarma na Epic Games

Na Epic Games Store bude od 10. února ke stažení dobrodružná adventura Windbound. V roli mladé mořeplavkyně Kary vás čeká především spousta putování, objevování a craftění.

Kromě toho budete muset přežít na Zakázaných ostrovech, které, jak už jejich název napovídá, nejsou zrovna místem, kde byste chtěli strávit dovolenou.

Hru má na svědomí Studio 5 lives, které už v minulosti dokázalo, že umí vytvořit kvalitní hru. Se svou kyberpunkovou strategií Satellite Reign sklidili v roce 2015 sklízelo převážně kladné recenze, které oceňovaly zejména povedenou grafiku a podmaňující atmosféru neonového města.

A právě grafické zpracování a jednoduchá zábavná hratelnost je hlavní předností jejich druhé vydané hry s názvem Windbound

Kromě pouhé snahy o přežití bude Kara muset prozkoumat příběh ostrovů, aby se dozvěděla více o zemi, ve které se ztratila a měla tak naději na návrat domů. I když nejde o zrovna originální koncept, jako nenáročná gameska, u které si chcete převážně odpočinout, je hra poměrně zábavným společníkem. Škoda jen, že tvůrci nedotáhli všechny nápady  do konce. Jinak by si hra zasloužila ještě o krapet větší pozornost.

Hra bude na Epic Games Store dostupná od 10. do 17. února.

Přečtěte si o TOP 5 indie hrách na Steamu.

Štítky: Slevy

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

houdek442

Epic s hrami zdarma nepřestává překvapovat.

30. dubna 2022 08:41
* Povinné položky