Pátý Indiana Jones je údajně nejhorším dílem série

Martin Bizoň
24. 05. 2023 16:00
Pátý Indiana Jones je údajně nejhorším dílem série

Indiana Jones a nástroj osudu je bezpochyby jedním z nejočekávanějších snímků tohoto roku a není vůbec divu, že od něj fanoušci mají velká očekávání. Minulý týden proběhla světová premiéra v Cannes, odkud však dorazily zprávy, které ne jednoho fanouška této filmové série zaskočí.

Nejnovější díl si od kritiků odnáší vesměs průměrná hodnocení, a to je pro celou sérii velice bolestivá skutečnost. Na režisérské křeslo tentokrát usedl James Mangold, který má na kontě snímky Le Mans '66 či Logan. Mangold vsadil na nostalgii klasické trilogie, což se mu ale údajně moc nedaří. Snímek je tak prý nudný, prázdný a dokonce zbytečný.

Další vlna kritiky se valí směrem k akčním sekvencím a CGI. Akcí se údajně nešetří, je sice velkolepá, nicméně kvůli přepálenému CGI neskutečně generická a umělá. Indiana Jones a nástroj osudu do českých kin dorazí 29. června a nám zbývá už jen doufat, že snímek nebude takovým propadákem, jakým se zatím jeví.

A pokud si budete chtít chvilku místo sledování filmu zahrát videohru, přečtěte si o novém herním titulu na motivy Indiana Jonese.

Štítky: Netflix

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.