PlayStation Halloween Sale - TOP 5 zlevněných titulů

Martin Bizoň
23. 10. 2023 14:00
PlayStation Halloween Sale - TOP 5 zlevněných titulů

Na PlayStation Store odstartoval Halloweenský výprodej! Ve slevě je celkem 535 položek, ze kterých si vybere každý hráč. V následujících řádcích jsem pro vás připravili výběr pěti zlevněných titulů, o které můžete obohatit vaší herní knihovnu. Výprodej běží do 1. listopadu.

Obsah článku

Dead by Daylight

Dead by Daylight je ideální hrou na podzimní večer s přáteli. Jde o multiplayerovou horrorovku, ve které musí 4 přeživší uniknout ze spárů vraha. Ptáte se jak? Úspěšnou opravou 5 generátorů, které následně otevřou únikovou bránu z arény smrti.

Hra vyšla poprvé v roce 2016 a obsahovala pouze 3 hratelné vrahy. Od té doby však do hry přibylo hned několik ikonických postav, které určitě znáte z nejednoho filmu či seriálu. Lovit vás tak bude například Michael Myers, Ghost Face nebo třeba Demogorgon. Současně s vrahy do hry přibývají i různí přeživší, mezi kterými najdete třeba Steva Harringtona ze seriálu Stranger Things. Dead by Daylight v rámci halloweenského výprodeje pořídíte za 399 Kč. Psst... PlayStation peněženku si u nás můžeš dobít třeba i mobilem!

Days Gone

Zombie apokalypsa je téma, které velmi dobře zpracovalo již několik her a jednou z nich je i Days Gone. Titul vám představí příběh tuláka Deacona St. Johna, který se dva roky po vypuknutí pandemie vydává hledat svou ženu Sarah. S Deaconem tak procestujete nejrůznější zákoutí Oregonu a budete pomalu odkrývat jedno velké tajemství. Pro přežití v nehostinném prostředí využijete různé střelné zbraně, zbraně pro boj zblízka, a hlavně Deaconovu motorku, která vám leckdy zachrání život. Nezapomeňte však stále hledat kanystry s benzínem! Days Gone aktuálně zakoupíte za 379 Kč.

Layers of Fear

Layers of Fear je hrou, která definovala žánr psychologického horroru. V roli labilního malíře prozkoumáte viktoriánskou vilu zdobenou nemalým množstvím uměleckých děl, které vám poodkryjí malířovu minulost, osud i cestu za životním dílem. Prostředí vily se neustále mění a horrorové prvky jsou založené právě na těchto změnách. Narážet ale budete na hýbající se předměty, textové dokumenty či logické hádanky, díky kterým budete zas o krok blíž k pochopení celého dění. Layers of Fear pořídíte v aktuální slevě za 531 Kč.

Cult of the Lamb

Představte si, že jste malým beránkem, který se dostane do nebezpečí a zachrání vás někdo, kdo se na první pohled nejeví jako dobrá dušička. Za vaši záchranu následně požaduje splnění jednoho malého úkolu. Chce, abyste pod jeho jménem vybudovali skupinu následovníků.

Tak přesně o tom je Cult of the Lamb. Založte vlastní kult a vydejte se na cestu do tajemných oblastí za cílem vybudovat loajální komunitu. Bojujte s hordami nepřátel, ničte ostatní kulty a prosaďte svou dominanci. Cult of the Lamb zakoupíte v rámci halloweenského výprodeje za 580 Kč.

The Evil Within 2

Do 26. října si můžete na Epic Games Storu zdarma vyzvednout první díl horrorové série The Evil Within a v rámci slev si na PlayStation pořídit i dvojku. V druhém díle the Evil Within se opět setkáváme s detektivem Sebastianem Castellanosem, který se tentokrát vydává zachránit svou dceru. Pro úspěšnou záchranu však musíte odhalit děsivé tajemství jednoho kdysi poklidného městečka. Připravte se na pořádnou noční můru! The Evil Within 2 aktuálně zakoupíte za 205 Kč.

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.