PS Plus hry květen 2022 - Fotbal od EA SPORTS a další

Vojtěch Mišura
02. 05. 2022 15:03
PS Plus hry květen 2022 - Fotbal od EA SPORTS a další

Květnová nadílka PlayStation Plus her poprvé v historii nabídne aktuální hru z EA Sports série! Fifa 22 je největším lákadlem májového výběru pro předplatitele PS+. Kromě fotbalu se dočkáte také špičkové roguelike řežby a kooperativního survival RPG ve stylu Diabla.

PlayStation Plus hry zdarma budou ke stažení od 3. května 2022.

Obsah článku

Fifa 22 (2021)

Nejfotbalovější a rozhodně i nejlépe vypadající FIFA je na první pohled asi největším překvapením z květnové nabídky na Plusku. Na ten druhý je jasné, že EA Games dobře vědí, že čím více hráčů bude FIFU hrát, tím tučnější zisk jim poplyne z různých mikrotransakcí, kterých je online mód plný.

Fifa Ultimate Team vydavateli v průměru vydělá více než samotný prodej hry. To však předplatitelům Pluska může být v tuhle chvíli srdečně jedno. Zdarma dostanou skvěle propracovaný áčkový titul, který stojí za vyzkoušení i pro ty, kteří jinak sportovním “simulátorům” příliš neholdují.

Fifa 22 v PS+

Hodnocení IGN: 7/10
Počet hráčů: Singleplayer/Multiplayer

Curse of the Dead Gods (2021)

Loňský titul Curse of the Dead Gods navazuje na velikány roguelike žánru jako je Hádes nebo Dead of Cells. V duchu nejlepších tradic nabízí všechny aspekty, pro které tyhle hry zbožňujeme.

Jde o čistokrevnou řežbu, kde příběh nehraje žádnou roli a nepřátelé vás budou pravidelně zadupávat (doslova) do země, takže vám nezbyde nic jiného, než začít zase pěkně od začátku. A znovu a znovu, dokud nepokoříte samotné bohy. Prostě výzva, jak má být.

Curse of the Dead Gods v PS+

Hodnocení IGN: 9/10
Počet hráčů: Singleplayer

Tribes of Midgard (2021)

Poslední z nabízených her zdarma na PS Store si užijete hlavně s partou kamarádů. Tribes of Midgard kombinuje několik žánrů - od RPG prvků v podobě volby různých povolání, survival mechanismů po budovatelské prvky ve stylu Diabla, kdy budete stavět a vylepšovat budovy poskytující různé výhody.

Tribes of Midgard v PS+

Hodnocení IGN: 7/10
Počet hráčů: Multiplayer/Singleplayer

Pokud ještě nemáte své členství v PS Plus, pořiďte si PlayStation Plus předplatné, aby vám PlayStation Plus hry zdarma už neunikly.
PS Plus hry zdarma budou dostupné od úterý 3. května 2022 (cca od 16:00).

PlayStation Plus hry květen 2022

  • Fifa 2022
  • Curse of the Dead Gods
  • Tribes of Midgard

Podívejte se na PS Plus hry pro červen.

Štítky: PlayStation

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.