PS Plus hry prosinec 2023

Vojtěch Mišura
30. 11. 2023 13:27
PS Plus hry prosinec 2023

Prosincové PS Plus hry zdarma přináší napínavé Lego závody 2K Drive, uklízecí simulátor PowerWash a meditativní hru Sable, která ve vás vzbudí přirozenou touhu po objevování.
Podívejte se na tři novinky, které si na PlaySatition Store můžete stahovat už od 5. prosince 2023.

Obsah článku

LEGO 2K Drive (PS4, PS5)

Kostičkové závody přináší arkádové zápolení a možnost volně si projíždět herní svět. Hra přináší klasicky hravý Lego příběh a také spoustu možností, jak si upravit nebo postavit vlastní autíčko. Užijete si také krásné lokace, hře by ale slušelo o něco více herního obsahu, aby příliš rychle neomrzela.

Hodnocení IGN: 8/10
Počet hráčů: singleplayer, multiplayer

Sable (PS5)

Vizuálný nádherný otevřený svět meditativní hry Sable přímo láká k prozkoumání. Prostředí připomíná planetu Tatooine ze Star Wars a skvěle ho podtrhuje atmosférický soundtrack.

Hlavním herním prvkem je horolezectví, který podobně jako třeba v Zeldě, chytře pracuje s vytrvalostí i s různorodými povrchy. I když tu úplně chybí souboje nebo akční pasáže, už jen za tu prostou radost z objevování a jedinečnou atmosféru hra určitě stojí za vyzkoušení.

Hodnocení IGN: 7/10
Počet hráčů: multiplayer

PowerWash Simulator (PS4, PS5)

Žánr simulátorů z nejrůznějších oblastí každodenního života je v posledních letech nesmírně populární. Dokazuje to také originální hra PowerWash Simulatoru, ve které se chopíte vysokotlakové hadice a vydáte se vyčistit svět i přilehlé okolí - od místní autogaráže, starostův dům po kolotoč v zábavném parku až po kosmické vozítko NASA na Marsu. Monotónnost tu tedy nehrozí.

Hodnocení: 7/10
Počet hráčů: singleplayer, multiplayer

Pokud ještě nemáte své členství v PS Plus, pořiďte si PlayStation Plus předplatné, aby vám PlayStation Plus hry zdarma už neunikly. PS Plus hry zdarma budou dostupné od 5. prosince 2023.

Do té doby stále můžete stahovat listopadové PS Plus hry zdarma, jejich přehled najdete v PS Plus hry na listopad 2023.

PlayStation Plus prosinec 2023:

  • LEGO 2K DRive (PS4, PS5)
  • PowerWash Simulator (PS4, PS5)
  • Sable (PS5)
Štítky: PlayStation

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.