PS Plus hry srpen 2023

Martin Bizoň
28. 07. 2023 16:00
PS Plus hry srpen 2023

Další měsíc, další měsíční hry pro předplatitele PlayStation Plus! Tentokrát se hráči dočkají sportovního titulu PGA Tour 2K23, kreativní snové hry Dreams a rouge like titulu Death's Door.
Hry budou pro předplatitele PS Plus dostupné od 1. srpna do 4. září. Stačí si je stáhnout z PS Store a po dobu aktivního předplatného si je můžete neomezeně užívat.

Obsah článku

PGA Tour 2K23 (PS4, PS5)

PGA Tour 2K23 je nejnovějším přírůstkem do sportovní golfové série od vývojářů ze studia HB Games. Utkejte se s dalšími hráči v golfovém klání a staňte se příštím šampionem FedEx Cupu! Poprvé si navíc můžete zahrát i za ženské profesionální hráčky a tvořit vlastní golfová hřiště. Titul nabízí i širokou škálu licencovaných hřišť, na kterých můžete soupeřit jak lokálně, tak online.

Hodnocení IGN: 6/10
Počet hráčů: singleplayer, multiplayer

Dreams (PS4)

V surrealistické hře Dreams od vývojářů her LittleBigPlanet a Tearaway dostanete možnost vytvořit snové světy, a to včetně postav. Vaše výtvory můžete následně sdílet mezi ostatní hráče, přičemž otevřené jsou vám i jejich snové světy, které můžete prozkoumávat, jak se vám jen zlíbí. Dreams je zkrátka digitálním hřištěm pro všechny snílky a kreativce. 

Hodnocení IGN: 9/10
Počet hráčů: singleplayer, multiplayer

Deaths's Door (PS4)

V rogue like RPG titulu Death's Door se ujmeme role vrány, jejíž úkolem je sbírat duše zemřelých. Zajímavé to začíná být v moment, kdy nám jednu z duší ukradne jistý zloděj. Vaším úkolem je tedy zloděje dopadnout a získat ukradenou duši zpět.

Hodnocení IGN: 9/10
Počet hráčů: singleplayer

PS Plus hry zdarma budou dostupné od 1. srpna do 4. září 2023.

Do 31. července stále můžete stahovat červencové PS Plus hry zdarma, jejich přehled najdete v PS Plus hry červenec 2023.

PlayStation Plus červenec 2023:

  • Call of Duty Black Ops: Cold War (PS4, PS5)
  • Alan Wake Remastered (PS4)
  • Endling - Extinction Is Forever (PS4)
Štítky: PlayStation

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.