PS Plus hry červenec 2023

Martin Bizoň
30. 06. 2023 11:00
PS Plus hry červenec 2023

Červencové PlayStation Plus je nabité povedenými herními tituly. Čeká vás studená válka v Call of Duty, vyšetřování zmizení ženy ve hře Alan Wake i záchrana liščích mláďat v indie adventuře Endling.

Hry budou pro předplatitele PS Plus dostupné od 4. července do 1. srpna. Stačí si je stáhnout z PS Store a po dobu aktivního předplatného si je můžete neomezeně užívat.

Obsah článku

Call of Duty: Balck Ops Cold War (PS4, PS5)

Call of Duty: Black Ops Cold War je střílečka z pohledu první osoby vydaná v roce 2020. Titul nabízí jak singleplayerovou kampaň, tak online multiplayer. V rámci příběhové kampaně se podíváme na počátek 80. let do období studené války, kde budeme v kůži agenta Bella pronásledovat sovětského špiona Persea. 

Hra pro více hráčů obsahuje řadu herních módů, ve kterých budete soupeřit s ostatními hráči o první příčky žebříčku. Hraním těchto módů si vylepšujete zbraně a postupem času si sestavíte svůj unikátní loadout. Bohužel si ale váš loadout již nepřenesete do Battle Royale režimu Warzone. Ten totiž funguje na novém Modern Warfare II systému. Titul kromě zmíněných dvou režimů nabízí ještě populární režim Zombies

Hodnocení IGN: 7/10
Počet hráčů: singleplayer, multiplayer

Vojáci z Cold War

Alan Wake Remastered (PS4)

Titul Alan Wake sleduje příběh stejnojmenného protagonisty, který se snaží odhalit záhadu za zmizením své ženy během společné dovolené v městečku Bright Falls. Nutno dodat, že je Alan Wake spisovatelem a že celá záhada začne nabírat zcela jiný rozměr v moment, kdy se prvky z jeho novely pomalu stávají součástí jeho reality

Remasterovaná verze hry vyšla pro konzole PlayStation 4 v roce 2021. Pokud jste tento survival horor ještě nehráli, nyní je ten správný čas, jelikož nás již na podzim čeká dlouho očekáváný druhý díl

Hodnocení IGN: 9/10
Počet hráčů: singleplayer

Endling - Extinction Is Forever (PS4)

Nezávislá survival adventura Endling vyvinutá španělským studiem Herobeat je poslední měsíční hrou července. Ve hře se ujmeme role poslední liščí matky, která musí v nehostinném světe najít své ztracené lišče a současně chránit svá další mláďata. Ta mohou získat různé schopnosti a dovednosti, které jim usnadní přežití. 

Hodnocení IGN: - (Metacritic 82%)
Počet hráčů:  singleplayer

Pokud ještě nemáte své členství v PS Plus, pořiďte si PlayStation Plus předplatné, aby vám PlayStation Plus hry zdarma už neunikly.
PS Plus hry zdarma budou dostupné od 4. července do 1. srpna 2023.

Do 4. července stále můžete stahovat červnové PS Plus hry zdarma, jejich přehled najdete v PS Plus červen 2023.

PlayStation Plus červen 2023:

  • NBA 2K23 (PS4, PS5)
  • Jurassic World Evolution 2 (PS4, PS5)
  • Trek to Yomi (PS4, PS5)
Štítky: PlayStation

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.