PS Plus únor 2023 potěší Mafií a skateboardovou plošinovkou

Vojtěch Mišura
01. 02. 2023 17:54
PS Plus únor 2023 potěší Mafií a skateboardovou plošinovkou

Sony začalo nový rok ve velkém stylu, když v rámci PS Plus nabídlo Fallout 76 nebo Star Wars Jedi: Fallen. A vypadá to, že v této krasojízdě bude pokračovat i v únoru!

Od 7. února 2023 si všichni předplatitelé PS Plus budou moci stáhnout legendární českou hru v remasterované verzi, skateboardovou plošinovku nebo krvavou hororovku.

Obsah článku

Mafia Definitive Edition (PS4)

Remake bezmála 20 let staré Mafia: The City of Lost Heaven přináší zcela nový grafický kabátek, výrazně zlepšenou hratelnost, rozšířilo mapu o venkovní části a nahradilo zastaralé prvky mnohem zábavnějšími a modernějšími mechanismy.

Pro toho, kdo se nechce pachtit s dnes už dost kostrbatým originálem, je tak Definitive Edition tou nejlepší volbou, jak si Mafii náležitě užít. Přejeme příjemnou zábavu!

Hodnocení IGN: 8
Počet hráčů: Singleplayer

OlliOlli World (PS5/PS4)

Nejlepší skejťácká hra? Z těch novějších určitě OlliOlli World! Jde totiž o naprosto originální plošinovku, ve které se v roli mladého skateboardisty pokusíte získat pět božských dovednosti a dosáhnout tak titulu Skate Wizard a stát se tak ochráncem úžasného fantastkního světa Radlandia, kde se celý příběh odehrává.

Originální námět podporuje skvělá hratelnost, stovky možností měnit vzhled hlavního hrdiny a upgradovat váš skateboard a k tomu nádherné animované zpracování a slušná obtížnost, díky které je hra výzvou i pro zkušené gamery.

Hodnocení IGN: 9
Počet hráčů: Singleplayer

Hlavní hrdina hry Olli Olli se skateboardem

Evil Dead: The Game (PS5/PS4)

V multiplayerové verzi hororově komediální pařby a slavného filmu Sama Raimiho se zařadíte buď do čtyřčlenného týmu Přeživších nebo se jim postavíte jako Kandariánský démon. Vybírat budete mezi kultovními postavami jako je Ash Williams, Henry Ryšavý, Cheryl Williamsová nebo Pablo a Kelly. Čekat na vás budou rozmanité úkoly, důležitým herním prvkem je ovládání strachu, který závisí na blízkosti vašich spoluhráčů nebo tmy.

U Kandariánského démona budete moci vybírat ze tříd vojevůdce, loutkář nebo nekromant. Ať už zvolíte jakoukoliv stranu, oboje je zábava a vyzkoušet si tuhle morbidně humornou hororovku rozhodně doporočujeme.

Hodnocení IGN: 8
Počet hráčů: Multiplayer

Čtyřlístek ozbrojených hrdinů ve hře Evil Dead: The Game

Destiny 2: Beyond Light (PS5, PS4)

Posledním přírůstkem únorového PS Plus je rozšíření hry Destiny 2. Nabídne zejména nové zbraně a hlavně uvedení úplně nového příběhu, ve kterém budete čelit Pyramidovým lodím, které se usadili na Jupiterově měsíci Europa a přinesly sebou zkázu.

Hodnocení IGN: 8,5
Počet hráčů: Singleplayer

Pokud ještě nemáte své členství v PS Plus, pořiďte si PlayStation Plus předplatné, aby vám PlayStation Plus hry zdarma už neunikly.
PS Plus hry zdarma budou dostupné od 7. února do 6. března 2023.

PlayStation Plus březen 2023:

  • Mafia Definitive Edition
  • OlliOlli World
  • Evil Dead: The Game
  • Destiny 2: Beyond Light

Podívejte se také na Star Wars a Fallout na PlayStation Plus.

Štítky: PlayStation

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.