Festival taktizování na Steamu: TOP 5 zlevněných titulů

Martin Bizoň
29. 08. 2023 14:00
Festival taktizování na Steamu: TOP 5 zlevněných titulů

Na Steamu v pondělí odstartoval Festival taktizování, během kterého můžete koupit vybrané strategické tituly se značnou slevou. My jsme pro vás vybrali 5 zlevněných titulů, které by vaši pozornosti neměli uniknout. Festival taktizování potrvá až do 4. září, tak neváhejte a doplňte si herní knihovnu!

Obsah článku

Civilization VI

Civilizace je legendární strategickou hrou, ve které bude vaším úkolem vybudovat impérium napříč časem. Začnete v době kamenné a postupem času a trochou štěstí dotáhnete své impérium až do doby digitálních technologií. Napříč časem povedete různé války, budete činit důležitá rozhodnutí, rozšiřovat kulturu a budovat vlastní unikátní civilizaci.

Šestý díl Civilizace přináší do série i pár inovací, mezi které patří rozšiřování měst po celé mapě a aktivní výzkum technologií a kultury. Civilization VI pořídíte v rámci festivalu taktizování s 90% slevou za 5,99 eur.

Anno 1800

Anno 1800 je budovatelská strategie odehrávající se v 19. století. Ocitáte se na úsvitu průmyslového věku, kde se budete muset rozhodnout, jakým směrem se bude ubírat váš svět. Je tedy čistě na vaší volbě, zda budete dobyvatelem, osvoboditelem nebo třeba inovátorem. Anno 1800 aktuálně koupíte se 75% slevou za 14,99 eur.

Frostpunk

V survival strategii Frostpunk budete pro obyvatele vašeho města zajišťovat co největší přísun tepla. Celá hra se totiž odehrává ve zcela zamrzlém světě, kde je právě teplo jednou z nejdůležitějších komodit. Během hraní budete řídit obyvatele, řešit morální otázky i prozkoumávat okolní svět, abyste pochopili, co stojí za tímto ledovým prokletím. Forstpunk pořídíte v rámci festivalu za 5,99 eur.

Northgard

Northgard je strategická hra založena na norské mytologii, ve které se ujmete skupiny vikingů, kteří se právě chystají objevit nový kontinent. Vaším úkolem bude vybudovat zcela novou vikingskou osadu, přiřadit obyvatelům povolání, naučit se hospodařit se zdroji a přežít kruté počasí. Čelit budete jak ostatním hráčům, tak umělé inteligenci! Zlevněný Northgard aktuálně zakoupíte za 8,39 eur.

Crusader Kings III

V Crusader Kings III si zvolíte jeden z několika šlechtických rodů, který následně povedete k věčné slávě. Budete válčit, strategicky plánovat i diplomaticky vyjednávat. Titul Crusader Kings III vyvinulo studio Paradox Development, které stojí i za předchozími díly. Aktuálně hru pořídíte s 30% slevou za 34,99 eur. Hrajete radši střílečky? Přečtěte si, jaké novinky přicházejí do Counter-Strike 2! 

Štítky: Steam PC

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.