Steam SHMUP Fest - TOP 5 zlevněných titulů

Martin Bizoň
26. 09. 2023 15:00
Steam SHMUP Fest - TOP 5 zlevněných titulů

Ve službě Steam odstartoval další tematický festival, který je tentokrát zaměřený na frenetické střílečky. V rámci takzvaného SHMUP Festu tak pořídíte vybrané tituly za zvýhodněnou cenu. My jsme pro vás v následujících řádcích připravili TOP 5 zlevněných titulů, které by neměly uniknout vaší pozornosti. Akce trvá do 2. října!

Obsah článku

Relic Hunters Legends

Relic Hunters Legends je akční looter-shooter RPG z horního pohledu, ve kterém zažijete epické dobrodružství v roli lovce relikvií. Čeká vás rychlá hratelnost, několik jedinečných postav, mnoho schopností, zbraní a dalšího vybavení. Každého lovce si můžete přizpůsobit tak, aby odpovídal vašemu hernímu stylu a stejně tak můžete libovolně upravovat i další schopnosti a dovednosti. Relic Hunters Legends můžete v předběžném přístupu a aktuální slevě zakoupit za 10,04 eur. Mimochodem Steam peněženku si u nás můžeš dobít třeba i telefonem

Furi

V akčním titulu Furi z roku 2016 se ujmete role cizince, jehož úkolem je probojovat si cestu z vězení. To je složeno z deseti plovoucích ostrovů, přičemž každý ostrov má svého vlastního unikátního bosse. Popadněte meč a hole a probojujte se k jednomu ze tří možných konců! Furi pořídíte v rámci SHMUP Festu za 7,99 eur. Steam nedávno oslavil 20. výročí a my jsme pro vás v článku shrnuli nejrůznější zajímavosti o jeho vývoji napříč časem.  

Enter The Gungeon

V Enter The Gungeon sledujeme skupinu postav, která se snaží pokořit legendární Gungeon a zmocnit se tak zbraně, která dokáže zabít minulost. Seberte partu přátel, vyrazte do Gunegonu, porazte různorodé nepřátele a unikátní bosse a probojujte si cestu k cíli. Dejte si však dobrý pozor, žádný průchod Gungeonu není stejný! Díky pečlivě navrženým místnostem i procedurálnímu generování se místnosti v Gunegonu stále mění. Enter The Gungeon zakoupíte ve slevě za 4,43 eur.

Ruiner

Ruiner je brutální akční střílečka, která se odehrává v roce 2091 a vypráví příběh o zkorumpovaném systému a jednom velmi zvláštním psychopatovi. Ten se ve spolupráci s hackerským přítelem vydávává osvobodit svého uneseného bratra a zlikvidovat vše, co se mu postaví do cesty. Čekají vás rychlé souboje, špičkový arzenál zbraní i velice podmanivý soundtrack. Ruiner pořídíte v aktuální slevě za 3,90 eur.

V akční FPS střílečce Deadlink se ujímáte role pilota, který řídí autonomní bojovou schránku a snaží během několika tajných misí překazit plány světových korporací. Vylepšujte své schopnosti a techniku a snižujte zisky nepřátelských korporací v plně zničitelném prostředí. Deadlink pořídíte v rámci slevové akce za 18,37 eur.

Štítky: Steam PC

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.