Steam Summer Sale 2022 začal. Nabídne až 70% slevy na stovky her!

VM
23. 06. 2022 20:00
Steam Summer Sale 2022 začal. Nabídne až 70% slevy na stovky her!

Období, kdy naše peněženky trpí je zase tady. Začal každoroční výprodej na Steamu. S ním můžeme tradičně oslavit příchod léta nákupem her, které nám schází v knihovně, ale nechtělo se nám do nich investovat. Že máte oblíbený žánr? Nevadí. Výprodej pokrývá široké spektrum herních pecek a nevyhýbá se velkým titulům ani indie hrám.

Jako každý rok je tu letní výprodej na Steamu. Letos tuto tradiční slevovou akci však chytré hlavičky z Valve okořenily trochou legračního retrofuturismu. S přidrzlým podvodníčkem z budoucnosti se vydáváte na výpravu po stránkách her současných i budoucích a plníte úkoly, za které dostáváte odměnu v podobě bodů a odznáčků. Tuhle zábavnou kratochvíli je radno vyzkoušet i v případě, že neplánujete Steamu zvyšovat tržby. Nakoupit bez vyždímání peněženky můžete i v případě, že budete mít štěstí v naší soutěži o Steam kupony

Pokud ale o koupi nějakého titulu uvažujete, třeba vám přijde vhod tento článek. Jaké tituly letos stojí za pozornost a neměli byste je přehlédnout?

Ghostwire: Tokyo - sleva 50%

Tokio zahalila záhadná mlha a po jeho obyvatelích zůstaly jen ranečky oblečení. Místo lidí z masa a kostí se po ulicích prohání duchové. Dokážete ve městě plném paranormalit přežít?

Tahle novodobá duchařská střílečka od tvůrců The Evil Within je návratem ke kratšímu a stravitelnějšímu konceptu her. Jestli se vám tedy nechce pouštět do další stohodinové ságy, určitě doporučujeme Ghostwire alespoň vyzkoušet.

Metro Exodus - sleva 67%

Chcete si dopřát trochu temné akce, ze které běhá mráz po zádech, a ještě jste neodehráli Metro Exodus? Pak je to jasná volba. V téhle postapokalyptické FPS hře zažijete hutnou atmosféru moskevského metra v blízké budoucnosti. A že ta budoucnost není zrovna růžová.

Hra od 4A Games se pyšní kvalitním příběhem, postavami a vyprávěním. To vše je zasazené do skvěle vykresleného světa plného nebezpečí. Pokud se tedy rádi bojíte, tenhle rest rozhodně stojí za to dohnat.

Dying Light 2: Stay Human - sleva 33%

Máte rádi parkour a zombíci vás ještě neomrzeli? Tak to byste měli zbystřit. Druhý díl této akcí nabité řežby je totiž nejméně stejně nadupaný, jako ten první. Polští tvůrci totiž šli správným směrem a původní hru ještě vytříbili.

Převtělíte se do těla poutníka Aidena, který vyráží zachránit svou sestru do posledního města na zemi, které nebylo srovnáno se zemí. Za použití parkouru a DIY zbraní se k ní ale budete muset prosekat hordami nemrtvých těl. Troufnete si na to?

Disco Elysium - sleva 65%

Jaká hra je Disco Elysium? Těžko říct. Nejblíž asi budeme, když ji nazveme izometrickým RPG v kabátě klasické adventury. Sžijete se v ní s detektivem, který má za úkole vyřešit záhadnou vraždu v kulisách poválečného města. Že vám to ještě nepřijde dost zajímavé? Pak můžeme navíc slíbit realistické postavy, plné dialogy a krásnou neokoukanou grafiku. 

Jste připravení na pořádnou nálož důležitých rozhodnutí, která budou mít zásadní dopad na vývoj hry? Tak se obrňte trpělivostí, potrénujte intuici a s chutí do toho. 

Mafia: Definitive Edition - sleva 60%

Českou klasiku není třeba představovat. Jistě také víte, že tahle legenda předminulý rok dostala zbrusu nový kabátek. Ten jste ale možná ještě nevyzkoušeli (což je velká chyba). Pokud jsme teď popsali právě vás, jistě budete potěšeni, že Mafii v novém hávu seženete za méně než polovinu ceny.

Jestli máte více volného času, můžete si krom příběhu Tommyho Angela připomenout i osudy jeho „kolegů” Vita Scaletty a Lincolna Claye. Celou trilogii totiž na Steamu seženete s neméně zajímavou slevou. 

Vybrali jste si některé z doporučených her? Nebo máte vlastní favority? Pak není proč otálet, herní zážitky nepočkají. Nakrmte Steam peněženku a pusťte se do akce.

Další hry ve slevě, které stojí za zmínku:

 • The Sims 4 - sleva 75%
 • Deathloop - sleva 60%
 • New World - sleva 40%
 • Ghostrunner - sleva 60%
 • Hitman 3 - sleva 60%
 • Sekiro: Shadows Die Twice - sleva 50%
 • Chivalry 2 - sleva 40%
 • Resident Evil Village - sleva 50%
 • God of War - sleva 20%
 • Red Dead Redemption 2 - sleva 50%
 • Strange Horticulture - sleva 30%
 • Destiny 2: The Witch Queen - sleva 40%
 • Life is Strange: True Colors - sleva 50%
 • Final Fantasy XIV: Endwalker - sleva 30%
 • Guardians of the Galaxy - sleva 50%
 • Hades - sleva 40%
 • Mass Effect: Legendary Edition - sleva 59%

Podívejte se na TOP 5 hororových her na Steamu..

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.