Top 5 novinek z prezentace Level Infinite Showcase

Marek Drahorád
28. 08. 2023 13:30
Top 5 novinek z prezentace Level Infinite Showcase

Na letošním Gamescomu proběhla mimo jiné také prezentace Level Infinite Showcase. Byli jsme u toho a tohle je 5 novinek, které nás nejvíce zaujaly. Přečtěte si více například o roztomilé hře Song of Nunu: A League of Legends Story, nebo o MMORP Tarisland či Dune: Spice Wars.

Obsah článku

Song of Nunu: A League of Legends Story

Rozkošná hra Song of Nunu: A League of Legends Story vás zavede do světa Freljordu. Vydejte se na dobrodružnou cestu s Nunuem, malým chlapcem, který hledá svou ztracenou matku. Doprovázet vás bude také jeho nejlepší přítele, yeti Willump. Společně odhalíte tajemství, mýty a legendy skryté pod ledovou krajinou. Hra je kombinací akce a logiky a vyjde na PC a Nintendo Switch koncem roku 2023.

Tarisland

  Vývojáři MMORPG Tarisland slibují, že připravovaná hra nabídne spoustu zábavy a nehrozí prý ani potíže s pay2win ekonomikou. Těšit se můžete na vše, co k dobrému MMORPG patří - pohlcující souboje, rozmanité třídy postav a rozsáhlý svět. Mýty se na Tarislandu stávají skutečnosti, duchové existují a s magií se setkáte na každém rohu. Hra je navržena tak, aby byla uvolněná a nenáročná. Hráče by tak neměly čekat extrémně náročné questy nebo nudný grind. Tarisland si zahrajete na PC a mobilních zařízeních s iOS i Androidem. Hra by měla vyjít ještě letos, aktuálně probíhá uzavřená beta.

  Dune: Spice Wars

   Strategické RPG Dune: Spice Wars vás zavede do slavného universa Duny. Budete bojovat o pouštní planetu Arrakis a půjde vám o to nejcennější v celém vesmíru - všemocné koření. Hra vychází už v září, pouze na PC.

   Assassin’s Creed Jade

    Že Ubisoft pracuje na triple A hře pro mobilní telefony se už nějakou dobu ví. Na Gamescomu jsme se ale dočkali také gameplay traileru a potvrzení, že se původní krycí název Codename Jade přetaví v oficiální název hry. Ta se bude jmenovat zkrátka Assassin’s Creed Jade a měla by vyjít na konci letošního, nebo začátkem příštího roku.

    Command & Conquer: Legions

     A na závěr další mobilní hra - tentokrát v podobě navrátivšího Command & Conquer! Sbírejte zdroje, vyvíjejte zbraně, uzavírejte aliance, dobývejte města a regiony a postupně ovládněte celý herní svět. Pomalu už můžete začít přemýšlet o své strategii, Command & Conquer: Legions pro iOS a Android vyjde koncem tohoto roku.

     Dobijte si svou paysafecard a přečtěte si o novinkách ve Fortnight.

     Štítky: Gamescom

     Doporučené články

     Diskuze

     * Povinné položky

     Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.