Xbox Live Gold hry zdarma na leden 2023

Vojtěch Mišura
11. ledna 2023
Xbox Live Gold hry zdarma na leden 2023

Do konce ledna se předplatitelé Xbox Live Gold nebo Xbox Game Pass Ultimate mohou těšit na 4 hry zdarma.

Lednová nabídka je plná akčních pecek včele s RPG střílečkou NeuroVoider nebo nástupcem kultovníh Space Invaders. Podívejte se, co si pro vás Xbox do začátku roku připravil.

Obsah článku

Xbox Live hry zdarma leden 2023:

  • Neurovoider
  • Aground
  • Radiant Silvergun
  • Space Invaders: Infinite Gene

1) NeuroVoider

První volbou je jedna z nejlepších rogue-like her posledních let na Steamu - akční RPG střílečka NeuroVoider (2017). Jde především o skvělou zábavu s promakaným RPG systémem, ve kterém záleží na vaší zvolené strategii. Na výběr budete mít z nespočtu zbraní a robo obleků, které budou mít určující vliv na další postup hrou.

2) Aground

Ve hře Aground se v postapokalyptickém světě stanete jedním z posledních žijících lidí, na kterých závisí budoucnost lidstva. V roztomilé pixel-artové grafice si užijete spoustu craftění, budete objevovat svět, těžit suroviny a stavět novou civilizaci. Pokud tedy máte rádi retro survival hry ve stylu Minecraftu, Aground si určitě užijete.

3) Radiant Silvergun

Remake akční klasiky z roku 1998 si našlo cestu na Xbox Live Arcade a přidalo také zábavný multiplayer a vylepšenou grafiku. Příběh hry se odehrává v daleké budoucnosti, kdy lidstvo vyhubil výbuch záhadného krystalu - tedy až na 4 piloty vesmírných stíhaček Radiant Silvergun. Vydáte se tak na cestu časem, abyste ničivé katastrofě tentokrát zabránili.

4) Space Invaders: Infinite Gene

A další klasická střílečka - tentokrát proti emzákům z vesmíru, kteří se rozhodli zničit Zemi. Tahle japonská klasika měla premiéru v roce 1978 a stal se tak jednou z vůbec prvních masově rozšířených videoher. Infinite Gene původní hru rozšiřuje o nový obsah nebo třeba možnost vytvářet si vlastní dynamické úrovně.

Pokud ještě nemáte své členství v Xboxu, pořiďte si Xbox Live Gold předplatné, aby vám žádé xbox live gold hry neunikly.
Xbox Live Gold hry zdarma budou dostupné do 31. ledna 2023.

Úvodní obrazovka hry Space Invaders: Infinite Gene

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.