Xbox Live Gold hry zdarma na leden 2023

Vojtěch Mišura
11. 01. 2023 13:33
Xbox Live Gold hry zdarma na leden 2023

Do konce ledna se předplatitelé Xbox Live Gold nebo Xbox Game Pass Ultimate mohou těšit na 4 hry zdarma.

Lednová nabídka je plná akčních pecek včele s RPG střílečkou NeuroVoider nebo nástupcem kultovníh Space Invaders. Podívejte se, co si pro vás Xbox do začátku roku připravil.

Obsah článku

Xbox Live hry zdarma leden 2023:

  • Neurovoider
  • Aground
  • Radiant Silvergun
  • Space Invaders: Infinite Gene

1) NeuroVoider

První volbou je jedna z nejlepších rogue-like her posledních let na Steamu - akční RPG střílečka NeuroVoider (2017). Jde především o skvělou zábavu s promakaným RPG systémem, ve kterém záleží na vaší zvolené strategii. Na výběr budete mít z nespočtu zbraní a robo obleků, které budou mít určující vliv na další postup hrou.

2) Aground

Ve hře Aground se v postapokalyptickém světě stanete jedním z posledních žijících lidí, na kterých závisí budoucnost lidstva. V roztomilé pixel-artové grafice si užijete spoustu craftění, budete objevovat svět, těžit suroviny a stavět novou civilizaci. Pokud tedy máte rádi retro survival hry ve stylu Minecraftu, Aground si určitě užijete.

3) Radiant Silvergun

Remake akční klasiky z roku 1998 si našlo cestu na Xbox Live Arcade a přidalo také zábavný multiplayer a vylepšenou grafiku. Příběh hry se odehrává v daleké budoucnosti, kdy lidstvo vyhubil výbuch záhadného krystalu - tedy až na 4 piloty vesmírných stíhaček Radiant Silvergun. Vydáte se tak na cestu časem, abyste ničivé katastrofě tentokrát zabránili.

4) Space Invaders: Infinite Gene

A další klasická střílečka - tentokrát proti emzákům z vesmíru, kteří se rozhodli zničit Zemi. Tahle japonská klasika měla premiéru v roce 1978 a stal se tak jednou z vůbec prvních masově rozšířených videoher. Infinite Gene původní hru rozšiřuje o nový obsah nebo třeba možnost vytvářet si vlastní dynamické úrovně.

Pokud ještě nemáte své členství v Xboxu, pořiďte si Xbox Live Gold předplatné, aby vám žádé xbox live gold hry neunikly.
Xbox Live Gold hry zdarma budou dostupné do 31. ledna 2023.

Úvodní obrazovka hry Space Invaders: Infinite Gene

Podívejte se také na nejdůležitější oznámení Xbox Game Showcase.

Štítky: Xbox

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.