Xbox Live Gold hry zdarma v únoru 2023

Vojtěch Mišura
02. 02. 2023 13:26
Xbox Live Gold hry zdarma v únoru 2023

Vydejte se s partou hrdinů zachránit padlé království nebo si s kamarády zahrajte zábavnou fotbalovou online řežbu. V rámci Xbox Live Gold vás v únoru čekají dvě hry zdarma. Neváhejte využít příležitosti a pořiďte si Xbox předplatné v rámci kterého si budete moci oba tituly zahrát.

Hry zdarma budou dostupné od 16. února do 15. března 2023.

Obsah článku

Xbox Live hry zdarma březen 2023:

  • For the King
  • Guts N Goals

1) For the King

Král byl zabit a v jeho království zavládl chaos. Je jen na vás, abyste stanuli v čele party hrdinů a pomohli zachránit svět. Můžete to udělat buď sami v rámci singleplayer kampaně nebo s kamarády v povedeném kooperativním multiplayeru.

V tomto zdařilém rogue-like RPG dobrodružství zažijete spoustu tahových bitev, ve kterých využijete nasbírané předměty, zbraně a unikátní schopnosti každé z postav.

2) Guts N Goals

Nejrozšířenější a nejpopulárnější sport na světě v podobě, ve kterém jste ho ještě neviděli. To je multiplayerová fotbalová řežba Gut N Goals. Zavítáte na rozmanité fotbalové stadiony, na kterých bláznivé přírodní podmínky, které silně ovlivňují konečný výsedek.

V chytlavých minihrách se utkáte s ostatními týmy, vybírat přitom můžete z více než 30 různých charakterů s rozmanitými schopnostmi. Tuhle zábavu si s kamarády určitě nenechte ujít!

Pokud ještě nemáte své členství v Xboxu, pořiďte si Xbox Live Gold předplatné, aby vám žádé Xbox Live Gold hry neunikly.
Xbox Live Gold hry zdarma budou dostupné od 16. února do 15. března 2023.

Mrkněte také na konec podpory Xbox One.

Štítky: Xbox

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.