Xbox Live Gold hry zdarma v únoru 2023

Vojtěch Mišura
02. 02. 2023 13:26
Xbox Live Gold hry zdarma v únoru 2023

Vydejte se s partou hrdinů zachránit padlé království nebo si s kamarády zahrajte zábavnou fotbalovou online řežbu. V rámci Xbox Live Gold vás v únoru čekají dvě hry zdarma. Neváhejte využít příležitosti a pořiďte si Xbox předplatné v rámci kterého si budete moci oba tituly zahrát.

Hry zdarma budou dostupné od 16. února do 15. března 2023.

Obsah článku

Xbox Live hry zdarma březen 2023:

  • For the King
  • Guts N Goals

1) For the King

Král byl zabit a v jeho království zavládl chaos. Je jen na vás, abyste stanuli v čele party hrdinů a pomohli zachránit svět. Můžete to udělat buď sami v rámci singleplayer kampaně nebo s kamarády v povedeném kooperativním multiplayeru.

V tomto zdařilém rogue-like RPG dobrodružství zažijete spoustu tahových bitev, ve kterých využijete nasbírané předměty, zbraně a unikátní schopnosti každé z postav.

2) Guts N Goals

Nejrozšířenější a nejpopulárnější sport na světě v podobě, ve kterém jste ho ještě neviděli. To je multiplayerová fotbalová řežba Gut N Goals. Zavítáte na rozmanité fotbalové stadiony, na kterých bláznivé přírodní podmínky, které silně ovlivňují konečný výsedek.

V chytlavých minihrách se utkáte s ostatními týmy, vybírat přitom můžete z více než 30 různých charakterů s rozmanitými schopnostmi. Tuhle zábavu si s kamarády určitě nenechte ujít!

Pokud ještě nemáte své členství v Xboxu, pořiďte si Xbox Live Gold předplatné, aby vám žádé Xbox Live Gold hry neunikly.
Xbox Live Gold hry zdarma budou dostupné od 16. února do 15. března 2023.

Štítky: Xbox

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.