Xbox Game Pass Core 12 měsíců

Doručení ihned Ceny bez navýšení Platba i telefonem

Xbox Game Pass Core je nejnovějším a zároveň nejlevnějším předplatným pro konzole Xbox. Primárně je určeno pro příležitostné hráče, kteří chtějí za málo peněz hodně herního obsahu. Za bezkonkurenční cenu vás čeká knihovna pravidelně obměňovaných her, přístup do online multiplayeru a výhodné cenové nabídky. Celý popis.

Koupit Xbox Game Pass Core na 12 měsíců

12 měsíců 1 379 Kč  Doručení ihned
Další varianty:
Doručení ihned
Ceny bez navýšení
Platba i telefonem
Oficiální prodej

Za málo peněz hodně herního obsahu

Členství Xbox Game Pass Core na 12 měsíců je určeno především pro hráče, kteří chtějí za málo peněz hodně herního obsahu. Za bezkonkurenční cenu si můžete během celého roku užívat online mutiplayer, akce a slevy na vybrané hry, a především knihovnu s více jak 25 špičkovými tituly, které se pravidelně obměňují.

Největší výhody Xbox Game Pass Core

 • Výhodná cena
 • Členské slevy až 50% na vybrané tituly
 • Knihovna her
 • Kupón koupíte i bez platební karty
 • Okamžité doručení e-mailem

Hrajte s přáteli bez omezení

Jedním z benefitů předplatného Xbox Game Pass Core na 12 měsíců je přístup do online multiplayeru, díky kterému si můžete užívat jakoukoliv hru po boku vašich přátel, nebo hráčů z celého světa. Záleží jen na tom, kterou hru si vyberete.

Exkluzivní členské slevy

S poukazem Xbox Game Pass Core na 12 měsíců získáte i exkluzivní slevy až 50% na vybrané herní tituly. Ve slevě se pravidelně objevují žhavé novinky i klasické a uznávané herní hity, tak rozhodně neváhejte a doplňte svou herní knihovnu.

Knihovna herních titulů

Největším benefitem předplatného Xbox Game Pass Core je však knihovna s více jak 25 špičkovými herními tituly, které si můžete užívat do sytosti. Nabídka her v knihovně se bude pravidelně obměňovat, a tak se nemusíte bát, že byste neměli co hrát.

Návod na aktivaci kuponu

V herní konzoli:

 1. přihlaste ke svému účtu Microsoft
 2. na ovladači stiskněte středové tlačítko s logem Xbox
 3. v hlavním menu zvolte “Store”
 4. na stránce “Store” zvolte možnost "Use Code"
 5. do příslušného pole zadejte 25místný kód, který vám byl zaslán e-mailem a stiskněte tlačítko "Done"

Pokud se vám kupon nedaří uplatnit, protože po vás Xbox vyžaduje zadání údajů o vaší platební kartě, je třeba na předchozí stránce odškrtnout možnost "Chci získat měsíc zdarma".

Pokud nastává problém s uplatněním kuponu přes konzoli Xbox 360, uplatněte jej prosím přes webové rozhraní podle návodu níže. Starší konzole můžou mít kvůli omezené podpoře s uplatněním problém.

Ve webovém rozhraní:

 1. přejděte na stránku https://redeem.microsoft.com/ a přihlaste se do svého účtu
 2. zadejte do volného pole 25místný kód, který Vám byl zaslán emailem
 3. potvrďte kliknutím na tlačítko "Další" a poté "Uplatnit" 

Zakoupili jste kupon Xbox Game Pass na 1 měsíc a po aktivaci došlo pouze k navýšení peněženky?

Dobitý zůstatek je v Xbox Store možné využít k nákupu členství Game Pass. Pokud by se vám nákup nedařilo dokončit, neváhejte kontaktovat nás nebo Xbox podporu.

  Průměrné hodnocení:
  100%
  Vaše recenze:
   
  * Povinné položky

  Uživatelské recenze

   100 %
  , 08. 06. 2024

  jeste jsem nezkousel ale v blizke dobe asi skusim

   100 %
  , 08. 04. 2024

  co slibují dodali

   100 %
  , 08. 03. 2024

  super hry jako ori nebo slay the spire nebo limbo, chtěl jsem si to dlouho zahrát ale dohromady to vycházelo na dost peněz ale takhle jsem je mohl odehrát za měsíc a bylo hotovo

   100 %
  , 01. 02. 2024

  asi dobre jeste jsem nenakoupil

   100 %
  , 29. 11. 2023

  Koupeno pro syna na konzoli, snad bude mít radost

   100 %
  , 15. 09. 2023

  za tu cenu je tam dobrý výběr her

  Váš dotaz:
  * Povinné položky

  Časté dotazy

  Aktivací nového předplatného dojde k prodloužení doby platnosti současného předplatného. Maximální doba, o kterou můžete prodloužit vaše současné předplatné Xbox, je 36 měsíců. O více než 36 měsíců se vám již doba platnosti vašeho předplatného neprodlouží.

  Pokud se při pokusu o uplatnění kódu zobrazí okno s výběrem způsobu úhrady nebo výzva k zadání údajů vaší platební karty, je potřeba v předcházejícím okně odškrtnout možnost automatického prodloužení předplatného a 1 měsíc zdarma.

  Pokud máte aktivní předplatné Xbox Game Pass Ultimate, lze stále uplatnit předplatné Xbox Live Gold. Tento kupon se však automaticky převede na Xbox Game Pass Ultimate podle určitého převodního poměru. Více se dozvíte na stránce www.xbox.com.

  Pokud chcete hrát online a rádi zkoušíte nové hry, členství Xbox Live Gold se vám určitě vyplatí. Členství vám totiž umožní právě hraní online, každý měsíc získáte několik her zdarma a navíc získáte i další výhody - např. přístup ke speciálním slevám.

  Po přihlášení se ke konzoli Xbox stiskněte středové tlačítko Xbox na vašem ovladači, čímž je otevřen přehled. Poté vyberte System (Systém) > Settings (Nastavení) > Account (Účet) > Subscriptions (Předplatné).

  Na této stránce poté uvidíte přehled všech vašich aktivních i zrušených předplatných a jejich platnost.

  Ručíme za funkčnost našich kuponů při uplatnění v českých a slovenských účtech, kupony by však měly být uplatnitelné v celé Evropě.

  Každý měsíc získáte 2-4 hry zdarma. Aktuálně dostupné hry zdarma najdete na webu Xboxu.

  Kupon můžete určitě koupit i jako dárek. Kupon má neomezenou platnost, takže nepropadne, i když ho koupíte s předstihem. Kupon jsme navíc schopni zaslat ve fyzické podobě, stačí jen ve způsobu doručení vybrat možnost Dárkový poukaz (poštou).

  Kupony Xbox zakoupené u nás mají neomezenou platnost.

  Po skončení členství nebude možné tyto hry hrát. Jakmile si ale členství opět aktivujete, dostanete se i k dříve získaným hrám.

  Po přihlášení se ke konzoli Xbox stiskněte středové tlačítko Xbox na vašem ovladači, čímž je otevřen přehled. Poté vyberte System (Systém) > Settings (Nastavení) > System (Systém) > Language & location (Jazyk a lokalita).

  V seznamu Location (Lokalita) vyberte nové místo pobytu a pak vyberte Restart now (Restartovat).

  Podporu Xbox lze kontaktovat na telefonním čísle +420 261 197 665 nebo 841 300 300. Podporu je možné kontaktovat ve všední dny od 9:00 do 17:30. Na stránce www.xbox.com je také možné využít nonstop chat podporu (po kliknutí na "Kontaktuje nás" a zvolení vašeho problému). Chat ale není ve všech případech v češtině. Podpora Xbox je vždy schopna vyřešit jakýkoliv problém s uplatněním kuponu, protože pouze oni mohou spravovat uživatelské účty v této službě.

  Články na téma Xbox

  Hraní přes cloud s Xbox Game Pass Ultimate

  Zahrajte si všechny hry obsažené v knihovně Xbox Game Pass Ultimate na vašem mobilu díky funkci cloudového hraní. Jak cloudové hraní funguje?

  Jak získat Xbox Live Gold 1 měsíc?

  Kolik stojí členství Xbox Live Gold na 1 měsíc a jak si ho můžete pořídit? A vyplatí se? Je možné získat Xbox Live Gold na měsíc zdarma?

  Jak získat Xbox Game Pass 12 měsíců?

  Pokud jste jedním z majitelů konzole Xbox, předplacené členství Xbox Game Pass je nejsnažší cestou, jak za výhodnou cenu získat řadu bonusů.

  Srovnání členství Xbox - ceny a výhody

  Máte zmatek v různých Xbox členstvích? Nevíte, jaký je rozdíl mezi Live Gold a Game Pass? V tomto článku se o členstvích dozvíte vše.

  PlayStation Plus vs Xbox Game Pass: Co je lepší?

  Je lepší předplatitelská služba PlayStation Plus nebo od Xbox Game Pass? Podívejte se na srovnání výhod a nevýhod u obou těchto služeb.

  Xbox Game Pass Core - vše, co potřebujete vědět

  Jak se povedla náhrada za Xbox Live Gold s názvem Xbox Game Pass Core? Všechny důležité informace o nové službě najdete v článku!

  Jak získat Xbox Game Pass na 1 měsíc?

  Kde koupit Xbox Game Pass na 1 měsíc? Vyplatí se? Zjistěte, jak ušetřit, které platební metody lze využít a jaké existují další varianty.

  Platební metody
  Název metody
  Zpracování
   • Mobilní telefonMobilní telefonihned
   • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

   • Online převodOnline převodihned
   • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

   • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
   • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

   • Platební kartaPlatební kartaihned
   • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

   • HotovostHotovost10 minut
   • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

  Způsoby doručení
   • DigitálněDigitálně (e-mailem)
   • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

   • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
   • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

   • Dárkový poukaz Dárkový poukaz (fyzicky)
   • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

  Mohlo by vás zajímat