Call of Duty: Modern Warfare III přináší várku obsahu! Bude stát za to?

Martin Bizoň
07. 11. 2023 16:00
Call of Duty: Modern Warfare III přináší várku obsahu! Bude stát za to?

O novém díle legendární série Call of Duty jsem na blogu v minulosti psali již několikrát a jelikož nám nejnovější díl s podtitulem Modren Warfare III pomalu klepe na dveře, je na čase shrnout vše, co o něm zatím víme. Jaký obsah hra přinese a bude vůbec stát za váš čas? To se dozvíte níže!

Obsah článku

Call of Duty: Modern Warfare III – Příběhová kampaň

Hned takhle z počátku je třeba říct, že je příběhová kampaň pro Call of Duty už spíše jakýmsi dodatkem, který si většina hráčů zahraje v moment, kdy zrovna není k dispozici nikdo z online přátel. Najdou se však i tací, pro které je kampaň každoročním rituálem i přesto, že občas nepatří mezi nejpovedenější. Ať už patříte do té či oné skupiny hráčů, kampaň v novém Call of Duty bude a můžete po ní sáhnout kdy jen budete chtít.

Příběh Modern Warfare III sleduje speciální jednotku Task Force 141, která vyrazí do boje proti ruskému teroristovi Vladimiru Makarovovi. Toho můžou fanoušci série dobře znát ze stejnojmenného dílu z roku 2011. Novinkou v příběhu jsou takzvané open combat mise, které nabídnou oproti klasickým misím otevřenější prostředí a větší volnost v plnění úkolů.

Call of Duty Modern Warfare III – Multiplayer

Neodmyslitelnou součástí série Call of Duty je samozřejmě multiplayer, který stejně jako v předchozích dílech nabídne řadu zábavných herních módů. Mezi ty nejpopulárnější patří například Team Deathmatch, Ground War či Domination. Novinkou však bude mód Cutthroat, ve kterém se proti sobě postaví tři trojčlenné týmy.

V den vydání bude hra obsahovat 16 přepracovaných map z Call od Duty: Modern Warafare II (2009). Těšit se ale můžete i na nové perky, které budete vaší postavě přiřazovat pomocí, bot, vesty či například rukavic. Chybět ale nebudou ani nové killstreaky.

Call od Duty: Modern Warfare III – Zombie Mód

V letošním CoDčku nebude chybět ani Zombie mód, který se dočkal solidního reworku. Nově půjde o extrakční PVE survival v otevřeném světě, jehož součástí budou údajně i příběhové cutscény. V otevřeném světe budete plnit různé úkoly a bojovat proti hordám nemrtvých až ve 4 hráčích. Všechny nasbírané předměty si navíc můžete vzít do dalších zápasů.

Call od Duty: Modern Warfare III - Warzone

Zapomenout nesmím ani na battle royale mód Warzone, který se začátkem prosince dočká první sezóny zasazené do Modern Warfare III. Součástí nové sezóny bude nálož zbraní a skinů, ale i battle pass či zbrusu nová mapa - Urzikstan. Z aktuálního Modern Warfare II si navíc můžete přenést většinu zbraní a operátorů do Modern Warfare III.

Call od Duty: Modern Warfare III - Datum vydání a platformy

Call of Duty: Modern Warfare III vychází 10. listopadu 2023 na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series. Hrajete radši Fortnite? Mrkněte, co přinesla nová OG sezóna!

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.