Company of Heroes 3 již nyní na konzolích!

Martin Bizoň
30. 05. 2023 14:00
Company of Heroes 3 již nyní na konzolích!

Real-time strategie Company of Heroes se řadí mezi klasiku v daném žánru, to ostatně potvrzují dva dříve vydané díly. Vývojáři z Relic Entertainment vsadili však i po třetí na úspěch předchozích her a 23. února přišli již se třetím dílem této značky. Titul se podle recenzí kritiků opět velmi povedl a PC verze si aktuálně drží hodnocení kolem 80%.

Obsah článku

Company of Heroes 3 - Platformy a herní módy

Dnes však Company of Heroes 3 dorazí konečně i za majiteli konzolí. Konkrétně si hru zahrajete na PlayStationu 5 a Xbox Series a to v upraveném uživatelském rozhraní, které je přizpůsobené pro ovladače. Majitelé PS4 a Xboxu One mají bohužel smůlu

Bitva v Company of Heroes 3

Kromě singleplayerové části bude k dispozici i online multiplayer či kooperace proti umělé inteligenci. Celá hra navíc obsahuje český jazyk, a to podobě titulků a kompletně přeloženého uživatelského rozhraní.

Frakce a herní mapy 

Titul nabídne celkem 4 hratelné frakce, přičemž se s některými z nich setkáte při hraní příběhové kampaně. Všechny frakce jsou pak dostupné v online multiplayeru. Company of Heroes 3 navíc oproti předchozím dílům série obsahuje největší počet map pro online multiplayer. Aby byly mapy rozmanité a dobře vyvážené, spolupracují vývojáři s komunitními tvůrci map.  

Company of Heroes 3 vychází 30. května pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series. Na gameplay trailer se můžete podívat níže

A pokud vás baví strategické hry, přečtěte si více o Cities Skylines.

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.