Days of Play se vrací! Které hry by vám neměly uniknout?

Martin Bizoň
03. 06. 2023 20:00
Days of Play se vrací! Které hry by vám neměly uniknout?

Populární PlayStation akce Days of Play se vrací a společně s ní přichází i hromada slev. Pro nové i stavajícící předplatitele jsou v rámci této akce všechna 12měsíční předplatná s 25% slevou. Slev se dočkaly i herní tituly a my jsme si pro vás připravili krátký seznam těch, které byste v rámci Days of Play určitě neměli minout.

Obsah článku

God of War: Ragnarok

Staňte se součástí epického dobrodružství, ve kterém se Kratos se synem Atreem vydávají na cestu mezi devíti světy, aby se pokusili zastavit konec světa. Příběh Ragnaroku se odehrává několik let po událostech prvního dílu, kdy se musí naši hrdinové postavit dvojici mocných bohů, kteří prahnou po pomstě. God of War: Ragnarok pořídíte v rámci akce Days of Play pro PS4 za 1 312 korun a pro PS5 za 1 589 korun.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Vydání druhého dílu Marvel's Spider-Man se pomaličku blíží, a tak je nejvyšší čas zahrát si předchozí díly. Ačkoli není Miles Morales plnohodnotným pokračováním, určitě by vaší pozornosti neměl uniknout. Příběh nás zavede do New Yorku, který musí původní Spider-Man na čas opustit. Na scénu proto přichází Miles, kterému však ochrana města sází jednu ránu za druhou. Marvel's Spider-Man v aktuální akci pořídíte na obě konzole za 799 korun.

Gran Turismo 7

Gran Turismo 7 je vrcholem digitálního závodění na PlayStation konzolích. Titul nabízí více než 420 vozů, přes 90 tratí a několik herních modů. Ať už jste tedy nováček, příležitostný jezdec nebo nadšený závodník, Gran Turismo 7 je tou správnou závodní volbou. Aktuálně titul pořídíte pro PS4 za 1053 korun a pro PS5 za 1 313 korun.

Další tituly, které stojí za vaši pozornost:

  • Horizon: Forbidden West (PS4 - 1 053 Kč, PS5 - 1 313 Kč)
  • Ghost of Tsushima DIRECTOR'S CUT (PS4 - 776 Kč, PS5 - 1 059 Kč)
  • Red Dead Redemption 2 (PS4 - 527 Kč)
  • Dead Space (PS5 - 1 549 Kč)
  • Stray (PS4, PS5 - 599 Kč)

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.