TOP 5 zlevněných titulů z EA September Showcase na Steamu!

Martin Bizoň
12. 09. 2023 20:00
TOP 5 zlevněných titulů z EA September Showcase na Steamu!

Steam odstartoval další slevovou akci, která se tentokrát vztahuje na tituly od vydavatele Electronic Arts. My jsme pro vás již tradičně vybrali 5 zlevněných titulů, kterými si můžete doplnit herní knihovnu. Slevová akce poběží jen do 19. září, tak si pospěšte!

Obsah článku

Star Wars Jedi: Survivor

Pokračování příběhu Cala Kestise se na pulty herních obchodů dostalo začátkem letošního roku a i přesto, že první ohlasy nebyly skrz technický stav úplně pozitivní, si hra nakonec své herní publikum dokázala udržet. Survivor se odehrává pět let po událostech hry Star Wars Jedi: Fallen Order a sleduje Calův zoufalý boj proti Impériu, který ho zahnal až na samotný okraj galaxie. Star Wars Jedi: Survivor pořídíte v rámci slevové akce za 48,99 eur. Věděli jste, že si můžete dobít Steam peněženku i bez kreditní karty?

A Way Out

A Way Out je kooperativní adventurou, v níž se ujmeme role jednoho z vězňů, kteří plánuji útěk z vězení. To však vyžaduje dobrý postřeh, načasování a hlavně spolupráci obou hlavních postav - Vincenta a Lea. Čeká vás emotivní jízda za svobodou, kterou si budete chtít nejednou zopakovat! A Way Out zakoupíte s 80% slevou za 5,99 eur.

Need for Speed Unbound

Nejnovější přírůstek do série Need for Speed nese podtitul Unbound a pro potenciální hráče by mohl být atraktivní svým vizuálním provedením, které hru částečně mění do animovaného stylu. Unbound se odehrává v oblasti Lakeshore, kde se v kůži hlavní postavy vrhneme do závodní výzvy zvané The Grand, abychom se stali ikonou pouličního závodění. Need for Speed Unbound aktuálně pořídíte za 20,99 eur.

Titanfall 2

Akční FPS střílečka Titanfall 2 nabízí v rámci kampaně pro jednoho hráče poutavý příběh, během kterého se společně s vaším robotickým titánem vydáte na misi daleko za hranice nepřátelského území. Titul však nabízí i online multiplayer, ve kterém změříte síly s ostatními piloty a budete bojovat v několika herních módech. Titanfall 2 zakoupíte s 90% slevou za 2,99 eur.

Dragon Age Inquisition

Akční RPG titul Dragon Age Inquisition vás zaujme svým propracovaným příběhem, otevřeným světem i možností ovlivnit děj hry prostřednictvím důležitých příběhovým rozhodnutí. Vytvořte si postavu podle svých přestav, vstupte do překrásného fantasy světa a ukončete válku mezi národy. Nastal čas ukončit dobu chaosu! Dragon Age Inquisition zakoupíte v rámci slevové akce za 4,79 eur. Mrkni, jaké herní pecky vycházejí v září

Štítky: Steam PC

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.