TOP 5 herních novinek v září 2023

Martin Bizoň
04. 09. 2023 19:00
TOP 5 herních novinek v září 2023

Září je tady a s ním i konec letní okurkové sezóny! Pojďte se tedy společně s námi podívat, jaké herní pecky nám tento měsíc nadělí. Vyrazíte na vesmírné dobrodružství, havajské souostroví, nebo se pustíte do bitek na život a na smrt! Tady je náš výběr pěti herních novinek!

Obsah článku

Starfield

Jedno z nejočekávanějších RPGček tohoto roku vychází již příští týden! Starfield vás zavede do daleké galaxie, kde se jakožto člen poslední skupiny vesmírných průzkumníků poženete za artefakty, které mají zásadní význam pro lidskou rasu.

Budete putovat vesmírem o objevovat přes tisícovku různorodých planet, vést rozsáhlé dialogy s NPC postavami, stavět základny, navazovat milostné vztahy i těžit nezbytné suroviny. Ve Starfieldu vás zkrátka čekají hodiny skvělé zábavy! Hru pořídíte exkluzivně na PC a Xbox Series.

The Crew Motorfest

Pokud vás vesmír neláká, usedněte za volant vašeho vysněného auta v arkádových Závodech The Crew Motorfest a vydejte se na havajský ostrov Oahu! Závoďte s přáteli na písečných plážích, v husté džungli nebo na vrcholcích hor a staňte se ikonou závodního festivalu!

The Crew Motorfest vychází na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series již 14. září. Prvních 5 hodin ze hry si navíc můžete zdarma vyzkoušet v rámci zkušební verze, která bude dostupná od 14. do 17. září.

Mortal Kombat 1

Další díl legendární bojovky Mortal Kombat dorazí v polovině září a kompletně zrestartuje celé univerzum. Podle slov vývojářů se můžeme těšit na zcela nový bojový systém, odlišné vztahy mezi postavami i na takzvané Kameo Fighters - hostující postavy, které vám pomohou v boji. Mortal Kombat 1 dorazí 19. září na PC, PlayStation 5, Xbox Series a Nintendo Switch.

Lies of P

Lies o P je akční souslike RPG, ve kterém se ujmete role Pinocchia a budete bojovat proti zástupům hrůzostrašných nepřátel. Pro úspěšné dokončení hry však budete muset ovládnout několik herních mechanik, které spočívají v přesnosti a dobrém načasování útoků a úhybů.

Příběh Lies of P bude rozvětven do takzvaných Lying Quests - vedlejších úkolů, jejichž konec bude záležet na tom, jak moc bude Pinocchio lhát. Dohrání hry by mělo zabrat přibližně 30 hodin. Lies of P vychází 19. září na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Na příběhové rozšíření do Cyberpunku 2077 s názvem Phantom Liberty si budeme muset počkat až na samotný konec září! Hlavní zápletka se točí kolem záchrany prezidenta Nových Spojených Států, která souvisí s již dříve představenou postavou Solomona Reedse. Cyberpunk 2077: Phantom Liberty vychází 26. září pouze na PC, PlayStation 5 a Xbox Series.

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.