Nažhavte mozkové závity, Festival hlavolamů na Steamu přináší stovky slev!

VM
25. 04. 2023 14:14
Nažhavte mozkové závity, Festival hlavolamů na Steamu přináší stovky slev!

Další Steam festival je tady a spolu s ním stovky slev na zajímavé tituly i možnost vyzkoušet si demoverze připravovaných novinek. Tentokrát se zaměříme na logické hry a adventury, které dokáží pořádně potrápit šedou hmotu mozkovou.

O to větší uspokojení však jejich pokoření přináší. Vybrali jsme pro vás TOP 5 her, které nám přišly nejzajímavější.

Obsah článku

1) Tetris Effect Connected (sleva 50%)

Zdálo by se, že jeden ze zakladatelů a klasika všech logických her nemůže v dnešní době ničím překvapit. Jenže věřte, nevěřte, opak je pravdou. Tetris Effect Connected přináší multismyslový zážitek, který vás chytne a jen tak nepustí.

Ve verzi pro virtuální realitu vás pak doslova přenese do úžasně zpracovaných světů s chytlavými melodiemi a smyslem pro rytmus, který dokáže vymyslet snad jen Tecuja Mizuguči, japonský mistr svého žánru a tvůrce Tetris Effectu.

Výprodej Steam festival hlavolamů 2023

2) Escape Simulator (sleva 25%)

Každý asi někdy vyzkoušel únikovou hru. Autoři z Pine Studio se rozhodli tento dobrodružný zážitek zprostředkovat skrze virtuální realitu. Celkem vás čeká 15 originálních místností, které simulují průběh reálné únikovky. K výsledku je tak možné dojít i oklikou, kterou tvůrci hry původně neměli v plánu.

3) Strange Horticulture (sleva 40%)

Staňte se bylinkářkou s úžasnými čarodějnickými schopnostmi. Vydejte se do lesa na sběr roztodivných bylinek, kouzelných rostlin a hub. Pomáhat vám bude vaše průvodce každého správného čaroděje - černá číča.

Brzy poznáte spoustu zákazníků, kteří skrývají mnohdy nečekaná a znepokojivá tajemství. Pokud máte rádi bylinkářství, řešení záhad a mysteriózní příběhy, bude se vám Strange Horticulture určitě zamlouvat.

4) We Were Here Together (sleva 25%)

Další hrou v našem výběru je kooperativní multiplayer hra - We Were Here Together, která vás zavede do zasněžené krajiny, ve které se ztratí jeden ze dvou hráčů. Navzájem se pak pomocí nejrůznějších hádanek a puzzlů musí najít a v nehostinném podnebí přežít.

5) Syberia: The World Before (sleva 60%)

Nejnovější díl adventury Syberia vyšla v minulém roce a odnesla si vysoká hodnocení, podle kterých jde dokonce o nejlepší díl legendární série. Vydejte se na dojemný příběh a nenapodobitelnou atmosféru, navíc s úžasnou hratelností plnou velmi nápaditých hádanek.

Nejpopulárnější zlevněné hry na Steam festival hlavolamů 2023

  1. Tetris Effect Connected sleva 50%
  2. Escape Simulator sleva 25%
  3. Strange Horticulture sleva 40%
  4. We Were Here Together sleva 25%
  5. Syberia: The World Before sleva 60%

Kompletní seznam slev najdete na stránkách Steamu. Ve výprodeji můžete nakupovat hry do 1. května 2023.

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.