Jaké hry zdarma nabídne PS Plus v říjnu 2021?

Daniel Rys
08. 10. 2021 18:23
Jaké hry zdarma nabídne PS Plus v říjnu 2021?

Spekulace francouzských insiderů se potvrdily. V říjnové nadílce služby PlayStation Plus najdeme válečnou akci z druhé světové Hell Let Loose, desátý díl legendární bojové hry Mortal Kombat X a zajímavou golfovou simulaci pro všechny sportové nadšence - PGA Tour 2K21.

Obsah článku

Ještě pár dní před oficiálním oznámením kolovaly po internetu spekulace o možných titulech, které se objeví na předplatitelské platformě PlayStation Plus. Tyto informace pocházely z francouzského diskuzního fóra a už po několikáté v řadě se nemýlily. Už 5. října se tedy můžeme těšit na nabitý line up her zdarma.

Hell Let Loose

Největším tahákem tohoto měsíce bude téměř určitě Hell Let Loose – hardcore FPS zasazená do prostředí 2. světové války s hutnými prvky real-time strategie, která bude dostupná majitelům PlayStationu 5. Jedná se už o několikátou hru, která si odbude svou konzolovou premiéru rovnou v rámci programu PS Plus. Hra navíc ve stejný den vyjde i na Xbox, masivní bitvy až o sto hráčích si tedy budete moct užít i s přáteli z opačné strany konzolové barikády.

Screenshot ze hry Hell Let Loose.

Mortal Kombat X

Desátý díl legendární bojové série Mortal Kombat už sice na trhu nějakou dobu najdete, to mu ale nijak neubírá na kvalitách. Perfektně kombinuje oldschoolovou hratelnost a moderní vizuály, pokud jste tedy fanoušky tohoto žánru (a z nějakého důvodu vás tento titul minul), stoprocentně si přijdete na své. O vysoké úrovni této mlátičky svědčí i její zařazení do PlayStation Plus Collection, tedy výběru toho nejlepšího z konzolí minulé generace.

Screenshot ze hry Mortal Kombat X.

PGA Tour 2K21

Po měsíční pauze si opět přijdou na své i sportovní nadšenci. Náš výčet uzavírá golfový simulátor PGA Tour 2K21 – a to je simulátor v pravém slova smyslu. Začněte tedy cvičit švihy palcem, protože vypilovat správnou techniku odpalu je v této hře skoro stejně složité jako v realitě. Za hodiny strávené tréninkem ale budete odměněni propracovanou a ryze golfovou hratelností, kterou v běžných arkádových golfech určitě nenajdete.

Screenshot ze hry PGA Tour 2K21.

Přečtěte si o PS Plus hrách z listopadu 2023.

Štítky: PlayStation

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

houdek442

Nečekal bych, že mě bude bavit hra o golfu, ale PGA Tour 2K21 je naprosto luxusní. :D

30. dubna 2022 08:49
* Povinné položky