Lednové hry zdarma na PS Plus dostupné od 4. ledna

Vojtěch Mišura
03. 01. 2022 17:10
Lednové hry zdarma na PS Plus dostupné od 4. ledna

Také v lednu 2022 dostanou všichni předplatitelé PlayStationu Plus 3 hry zdarma.

Tentokrát se můžeme těšit na survival střílečku Deep Rock Galactic, akční RPG Persona 5 Strikers a na své si přijdou i fanoušci závodních her s titulem Dirt 5.
Hry jsou na Plusku dostupné od 4. ledna 2021.

Obsah článku

Deep Rock Galactic

Původní exkluzivita pro Xbox dostala díky PS Plus šanci také na PS4 a PS5.

Jako člen trpasličí party se spolu s dalšími třemi podsaditými parťáky vydáte do náhodně generovaných map tvořených ze spleťi podzemních chodeb, rozsáhlých hal a hlubokých propastí. V tomto kooperativním FPS ale zdaleka nejde jen těžbu vzácných rud. Hra nabízí pestrou směsici herních módů, u kterých se zabavíte na desítky hodin. Pokud jste šťastným vlastníkem PS5, můžete se navíc těšit na plnou podporu ovladače DualSense.

Trpaslíci ze hry Deep rock galactic

Persona 5 Strikers

Hra rozšiřuje příběh slavné japonské série Persona, která se zařadila mezi klasiky JRPG žánru. Strikers přímo navazuje na pátý díl z roku 2017 a navíc přidává několik vylepšení v podobě akčnějších soubojů a vylepšené grafiky.
Rozhodně ale nejde o žádnou rychlokvašku, která by jen parazitovala na původní hře. Jedná se o plnohodnotné pokračování, které potěší každého fanouška série.

Hrdinové hry Persona 5 Strikers

Dirt 5

Závodní hra od studia Codemasters nabízí ryze arkádové závodění, ke kterému můžete vybírat z velkého množství aut a rozličných prostředí (jako je Norsko, Nepál, Řecko či dokonce Jižní Afrika).
Slabinou je možná až příliš nerealistická fyzika a jednoduchost řízení, které cílí vyloženě na arkádové hráče. Na zábavě mu to ale nikterak neubírá.

pouštní mapa ve hře Dirt 5

Jestli si chcete zahrát výše zmiňované hry a ještě nemáte své členství v PS Plus, stačí si ho pořídit na PlayStation Plus předplatné. Vybírat můžete mezi 1, 3, nebo 12měsíční variantou. Každý měsíc dostanete nálož her zdarma, o kterých vás budeme pravidelně informovat.

Lednové hry zdarma na PS Plus

  1. Deep Rock Galactic
  2. Persona 5 Strikers
  3. Dirt 5

Podívejte i na další hry na PS Plus.

Štítky: PlayStation

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

houdek442

Dirt 5 je super!

30. dubna 2022 08:41
* Povinné položky