PS Plus hry březen 2023 potěší Minecraftem a nejnovějším Battlefieldem

Vojtěch Mišura
02. 03. 2023 17:04
PS Plus hry březen 2023 potěší Minecraftem a nejnovějším Battlefieldem

Březnové PS Plus potěší akční RPG odbočkou Minecraftu, novým Battlefieldem a japonským soulslike. Hry budou dostupné od 7. března do 6. dubna 2023. Stačí si je v této době stáhnout z PS Store a po dobu aktivního předplatného si je můžete neomezeně užívat.

Podrobnosti o hrách a trailery najdete v článku.

Obsah článku

Battlefield 2042 (PS4, PS5)

Pokračování slavné válečné série si po svém vydání v roce 2021 neodneslo zrovna pozitivní hodnocení. Kritici hru neváhali označit za adepta na zklamání roku a jednoznačně nejhorší hru série. Největšími mínusy byly především obrovské ale prázdné mapy, nevyvážený gameplay a nejvíce bugů od dob Cyberpunku.

V PS Plus je ale hra zdarma a za více než rok od vydání se spoustu bugů podařilo vyladit. Hra je tak v o poznání hratelnějším stavu a pokud máte Battlefieldy rádi, určitě si s kamarády hru i přes výše zmíněné nedostatky užijete.

Hodnocení IGN: 7/10
Počet hráčů: multiplayer

Tank a voják z roku 2042

Code Vein (PS4)

Variace na Dark Souls potěší stylovou grafikou a zajímavým příběhem vyprávějící o tzv. revenantech - neumírajících vojácích, kteří za svou nesmrtelnost platí svými vzpomínkami a také nutností živit se krví. Jedním takovým je i hlavní hrdina, kterého si vytvoříte v propracovaném editoru

Hra sází na osvědčené soulslike mechaniky a svým zpracováním nic extra nového nepřináší. I tak jde o solidní zábavu a pokud vám nevadí typická anime kresba a jistá patetičnost, která k japonským RPG tak nějak patří, neváhejte hru v rámci březnového PlayStation Plus vyzkoušet.

Hodnocení IGN: 7/10
Počet hráčů: singleplayer

Minecraft Dungeons (PS4)

A na závěr asi největší tahák březnového Pluska. Minecraft Dungeons je akční RPG odbočka, ve které jde, jak název napovídá, promlátit si cestu skrze dungeony, jejichž obtížnost během devíti úrovní neustále vzrůstá.

Největší zábavu si užijete v partě až 3 dalších spolubojovníků. Právě na kooperaci v multiplayerovém módu hra ve velké míře sází a podobně jako u LEGO her jí to dodává její hlavní kouzlo.

Hodnocení IGN: 7/10
Počet hráčů: multiplayer, singleplayer

Pokud ještě nemáte své členství v PS Plus, pořiďte si PlayStation Plus předplatné, aby vám PlayStation Plus hry zdarma už neunikly.
PS Plus hry zdarma budou dostupné od 7. března do 6. dubna 2023.

Do 7. března stále můžete stahovat únorové PS Plus hry zdarma, jejich přehled najdete v PS Plus únor 2023.

PlayStation Plus březen 2023:

  • Battlefield 2042 (PS4, PS5)
  • Code Vein (PS4)
  • Minecraft Dungeons (PS4)
Štítky: PlayStation

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.