Kosmonaut z Čech nebo Mladá dáma: Netflix novinky březen 2024

Vojtěch Mišura
07. 03. 2024 19:30
Kosmonaut z Čech nebo Mladá dáma: Netflix novinky březen 2024

Březen na Netflixu přinese očekávané sci-fi Kosmonaut z Čech, výpravné fantasy s Millie Bobby Brown v hlavní roli nebo 3. sérii romantického dramatu Mladá modrá krev.

Začátek jara je na Netflixu zkrátka pořádně našlapaný a to své si najde fanoušek každého žánru.

Obsah článku

Pokud vás zajímají novinky na duben, mrkněte na článek Netflix novinky duben 2024 - komiksová adaptace Neila Gaimana nebo druhá část Rebels Moon.

1) Kosmonaut z Čech (1. března)

Kosmonaut z Čech není typický film Adama Sandlera. Místo klasické komedie se dočkáme pomalého, meditativního snímku vykreslujícího psychiku člověka osamoceného uprostřed vesmíru. Hlavní hrdina Jakub Procházka (Sandler) se musí vypořádat nejen se svým nefunkčním manželstvím, ale rovnou i se smyslem svého dosavadního života.

Čeští diváci jistě ocení spoustu odkazů na naší kulturu včetně detailů jako jsou české značky jídla nebo střípky z naší nedávné minulosti.

2) Gentlemani (7. března)

Gentlemani jsou seriálová gangsterka plná drsných gagů a vtipných hlášek. Seriál navazuje na stejnojmenný film, který v roce 2020 slavil v kinech slušný úspěch - zabodoval především vypointovaným příběhem a nadsazeným dějem plným násilí, závodních aut a přestřelek.

3) Mladá dáma (8. března)

Snímek Mladá dáma působí na první pohled jako klasické fantasy s princeznami, rytíři a zlými draky. Od konkurence ji odlišuje slušné obsazení včele s Millie Bobby Brown (Stranger Things). Pravděpodobně i díky ní bude o seriál zvýšený zájem.

Princezna Elodie se vdá za krásného prince, ale jejich štěstí rychle splaskne - celá svatba totiž byla past, kterou na princeznu nastražila královská rodina, aby udobřila lidožravého draka.

4) Mladá modrá krev 3. série (11. března)

Závěrečná třetí série švédského romantického dramatu Mladá modrá krev nabídne rozuzlení všech důležitých příběhových linek. Příběh mladého nástupce švédského trůnu, který kvůli skandálu nastoupí do internátní školy, aby zde potkal svou osudovou lásku, si díky svému citlivému zobrazení LGBTQ+ témat i života královské rodiny, získal fanoušky po celém světě. Třetí série přijde na Netflix už 11. března 2024.

Podrobnosti o nové sérii najdete v článku Young Royals 3: obsazení, postavy, datum premiéry.

5) Irské přání (15. března)

Romantická komedie s Lindsay Lohan v hlavní roli nás zavede do magického prostředí Irska, kde se každé přání může splnit. Družička Maddie si ze všeho nejvíce přeje, aby si její nejlepší kamarádka nevzala svého muže, protože je do něho tajně zamilovaná ona. A světe div se, přání se jí vyplní...

6) Shirley Chisholm: Kandidátka na prezidentku USA (22. března)

Životopisný snímek popisuje fascinující příběh Shirley Anity St. Hillová, která jako první žena USA kandidovala v roce 1972 na prezidentku. Přestože se prezidentem nakonec stal aférou Watergate nechvalně proslulý republikán Richard Nixon, do dnes je její příběh inspirací pro mnoho žen angažujících se nejen v politice, ale také v boji za rovná lidská práva.

7) Nádherná hra (29. března)

Mistrovství světa ve street fotbale se blíží a manažer anglického fotbalového týmu bezdomovců (Bill Nighy) sestavuje tým, který chce dosáhnout na vrchol. Bez pomoci supertalentovaného Vinnyho to ale nepůjde. Problém je, že Vinny za tým hrát nechce a sleduje jen své vlastní zájmy.

Netflix novinky Březen 2024

  1. Kosmonaut z Čech
  2. Gentlemani
  3. Mladá dáma
  4. Mladá modrá krev
  5. Irské přání
  6. Shirley Chisholm: Kandidátka na prezidentku USA
  7. Krásná hra

Koukněte také na 10 nejsledovanějších seriálů v historii Netflixu.

Březnové novinky na Netflixu 2024

Štítky: Netflix

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.