PS Plus hry červen 2022 - kultovní RPG a dvě bojovky

VM
01. 06. 2022 13:59
PS Plus hry červen 2022 - kultovní RPG a dvě bojovky

Základní verze předplatného PS Plus se v červnu mění na PS Plus Essential. Aktivní členové předplatného se ale nemusí bát, protože o hry zdarma po změně nepřijdou. Naopak. Sony chce příchod nových verzí předplatného podpořit náloží atraktivních titulů.

V červnu se můžeme těšit na kultovní akční RPG a dvě pořádné bojovky.

Obsah článku

God of War

God of War není třeba představovat, jde o jednu z nejlepších her minulé dekády a klasiku akčních RPG. God of War už samozřejmě obsahuje i PS Plus Collection, kde je zdarma přístupná pro majitele PS5.

Nabídka v Plusku tedy dává smysl pouze pro vlastníky staré generace konzole. Pokud jste God of War ještě nehráli, je to v červnu jasná volba.

Hodnocení IGN: 10/10
Počet hráčů: Singleplayer

God of War v PS+

Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Nová bojovka navazuje na populární sérii Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm, která skončila společně s příběhem Naruta. Oproti původním hrám míří čistě na online náplň. Vůbec poprvé také nabídne možnost vytvořit si zcela vlastní postavu.

Hlavní náplní hry jsou souboje, kde proti sobě na každé straně stojí 4 hráči. Vybírat můžete z několika herních módů. Nechybí třeba klasický deathmatch, kde vyhrává jednoduše ten, kdo položí na lopatky více nepřátel.

Hodnocení IGN: 6,1/10
Počet hráčů: Multiplayer

Naruto to Boruto: Shinobi Striker v PS+

Nicklelodeon All-Star Brawl

I poslední z trojice nabízených nabídne pořádnou akci. Tentokrát se budou řezat postavičky ze seriálů dětské televizní stanice Nicklelodeon. Vybírat můžete mezi 20 charaktery. Nejznámějšími z nich jsou Spongebob, Patrick, Catdog, kocour Garfield nebo želvy Ninja.

Bojovat mohou až 4 lidé na jedné obrazovce. I když hra v podstatě kopíruje legendární nintenďácký Super Smash Bros, nabízí originální postavičky a překvapivě zábavný soubojový systém.

Hodnocení IGN: 6,1/10
Počet hráčů: Multiplayer

Nicklelodeon All-Star Brawl v PS+

PS Plus hry zdarma budou dostupné od úterý 7. června 2022 (cca od 16:00).

PlayStation Plus hry červen 2022

  • God of War
  • Naruto to Boruto: Shinobi Striker
  • Nicklelodeon All-Star Brawl

Přečtěte si, jaké hry jsou na PS Plus v červenci.

Štítky: PlayStation

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.