PS Plus hry listopad 2022 - Harry Potter, Nioh 2 a vesmírné puzzle

VM
01. 11. 2022 12:40
PS Plus hry listopad 2022 - Harry Potter, Nioh 2 a vesmírné puzzle

Od 1. listopadu si majitelé PS Plus mohou stáhnout novou várku her zdarma - a že tentokrát půjde o samé skvělé tituly! Na podzimní vlnu se naladíte díky kolekci 8 Lego her o čarodějnickém učni Harry Potterovi, příznivci žánru Souls her si přijdou na své v akčním RPG Nioh 2 a mozkové závity si zbystříte u originální Heavenly Bodies.

Obsah článku

Hry budou na PS Store dostupné od 1. listopadu zhruba od 16:00.

LEGO Harry Potter Collection (PS4)

Podzimní plískanice a dušičková atmosféra je jako stvořená pro zasednutí ke konzoli a prožití kouzelného kostičkového dobrodružství, které vám vydrží až 40 hodin herního času.

Spolu se svým kamarádem nebo drahou polovičkou můžete nyní prožít kompletních 7 let na Škole čar a kouzel v Bradavicích, které jsou rozděleny do 8 samostatných levelů. Lego Harry Potter Collection nabízí kromě věrného převyprávění slavného příběhu, také všechna kouzla známé z filmové i knižní předlohy a přes 200 hratelných postav.

Pokud chcete znát PS Plus hry na příští měsíc, koukněte na článek PS Plus nabídne v prosinci dvě epická RPG.

Lego Harry Potter Collection v nabídce ps plus listopad 2022

Nabít PlayStation peněženku

Hodnocení IGN: 8,5/10
Počet hráčů: singleplayer, mutipayer

Nioh 2 (PS4, PS5)

Žánr Souls her je v posledních letech populární, a i když ne každému sedne systém “zemřels - začni od začátku", hardcore hráči si tady rozhodně přijdou na své. Hra před ně totiž staví opravdové výzvy a neodpustí jim sebemenší zaváhání. A ne jinak je to u japonského akčního RPG Nioh 2.

Kdo se nebojí častého umírání a obtížných bitev, užije si skvěle propracované souboje s nápaditými monstry, vymakaným systémem tvorby hrdiny a hordou po zuby ozbrojených nepřátel.

Nioh 2 v nabídce ps plus listopad 2022

Hodnocení IGN: 8/10
Počet hráčů: singleplayer

Heavenly Bodies (PS4, PS5)

Být kosmonatutem a naučit se fungovat ve stavu bez tíže v nekonečném vesmíru rozhodně není žádná hračka.. Přesvědčit se o tom můžete v logické puzzle hře Heavenly Bodies. Hlavním nepřítelem vám bude fyzika, která se ve vesmíru chová nepředvídatelně a zkomplikuje vám i ty zdánlivě nejjednodušší operace.

Heavenly Bodies v nabídce ps plus listopad 2022

Hodnocení IGN: 8/10
Počet hráčů: singleplayer, mutipayer

Pokud ještě nemáte své členství v PS Plus, dobijte si svou PlayStation peněženku, aby vám PlayStation Plus hry zdarma už neunikly. PS Plus hry listopad 2022 hry zdarma budou dostupné od úterý 1.11. do 6. prosince 2022.

PlayStation Plus listopad 2022

  • Lego Harry Potter Collection
  • Nioh 2
  • Heavenly Bodies

A jestli se chcete na podzim bát, mrkněte článek 5 hororů na dlouhé zimní večery na Netflixu.

Štítky: PlayStation

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.