Festival strachu na Steamu: TOP 5 zlevněných titulů

Martin Bizoň
27. 10. 2023 14:00
Festival strachu na Steamu: TOP 5 zlevněných titulů

Ve službě Steam odstartoval Festival strachu, který se vzhledem k blížícímu se Halloweenu zaměřuje především na temnější a horrorové tituly. Pokud tedy patříte mezi hráče, kteří se milují bát, vaše peněženky nejspíše zapláčou. Festival strachu potrvá do 2. listopadu a my pro vás tradičně máme náš výběr TOP 5 titulů.

Obsah článku

Alan Wake

Alan Wake je nadějný spisovatel, jehož život už 2 roky komplikuje jistý kreativní blok. Vyráží proto se svou ženou do městečka Bright Falls v domnění, že zde najde chybějící inspiraci i trochu odpočinku. Alanova manželka však krátce po příjezdu záhadně zmizí a Alan se jí vydává hledat. Během pátrání nachází stránky románu, které popisují jeho současné i budoucí zážitky a které tvrdí, že autorem celého díla je sám Alan. Titul Alan Wake zakoupíte se slevou 75% za 3,12 eur. Hráli jste Alana Wakea? Koukněte, co nového přinese druhý díl!

Resident Evil 7: Biohazard

Co by to byl za Halloween bez série Resident Evil. My jsme pro tentokrát vybrali díl s podtitulem Biohazard, který hráče zavede do opuštěného domu v Louisianě. V roli Ethana Winterse se vydáváte na cestu za nalezením své 3 roky nezvěstné ženy, při které se stanete svědky jen těžko popsatelných situací. Rodina Bakerových je poněkud výjimečná. No, však uvidíte sami. Resident Evil 7: Biozahard aktuálně pořídíte za 7,99 eur. Věděli jste, že si můžete dobít Steam peněženku i bez kreditní karty?

Amnesia: The Bunker

Hlavní postavou hry Amnesia: The Bunker je voják trpící ztrátou paměti. Ten se ocitá ve strašidelném bunkru první světové války s pocitem, že ho cosi sleduje. Strach z přítomnosti něčeho děsivého se velice rychle mění v boj o holý život, při kterém vám k ruce bude jen pistole a svítilna. Bunkr navíc funguje jako polootevřený svět a monstrum za vašimi zády dynamicky reaguje na okolní prostředí. Amnesia: The Bunker v rámci Festivalu strachu pořídíte 18,37 eur.

Outlast

Outlast je tradičním horrorovým titulem, který by si každý hráč měl zahrát alespoň jednou a pevně věřím, že ho nemusím ani zdlouhavě představovat. V kůži investigativního novináře Milese Upshura se vydáváte natočit reportáž do psychiatrické léčebny. Po příjezdu však zjistíte, že je s pacienty něco hodně špatně a že jedinou cestou ven je odhalení všeho, co se za dveřmi léčebny děje. Outlast aktuálně pořídíte za 2,92 eur.

Witch It

Halloween byste si ale měli užít i s přáteli, a proto je naší poslední vybranou hrou Witch It. Jde v podstatě hru na schovávanou, ve které proti sobě stojí 2 týmy – lovci a čarodějnice. Čarodějnice posílají na kouzelné městečko kletby a dokáží se měnit v různé předměty. Úkol lovců je tedy zřejmý, a to pochytat všechny čarodějnice a ochránit tak kouzelné městečko. Witch It pořídíte ve slevě za 4,99 eur.

Štítky: Steam PC

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.