Xbox Live Gold by měl být údajně brzy zrušen

Martin Bizoň
17. 07. 2023 16:00
Xbox Live Gold by měl být údajně brzy zrušen

Od doby, kdy bylo na trh uvedené předplatné Xbox Game Pass ztratila služba Xbox Live Gold velké množství předplatitelů. Předplatné nabízí přístup do online multiplayeru a dvě měsíční hry zdarma. Kvůli pohlcení Game Passem se však již nějakou dobu mluví o jejím nahrazení.

Podle jihokorejského webu Naver dojde k nahrazení služby Xbox Live Gold již 1. září, přičemž nahrazena by údajně měla být novým předplatným zvaným Xbox Game Pass Core. To za cenu 10 dolarů měsíčně  hráčům údajně odemkne přístup do online multiplayeru, knihovnu s 25 tituly a zpřístupní i různé slevy a akce.

Po přechodu na nové Core předplatné již předplatitelé nebudou dostávat dvě měsíční hry zdarma. Místo toho získají přístup do knihovny, která bude na samotném začátku obsahovat celkem 25 titulů. Knihovna bude mimo jiné obsahovat i následující tituly: Descenders, Dishonored 2, DOOM Eternal, Fable Anniversary, Fallout 4, Fallout 76, Forza Horizon 4, Gears 5, Grounded, Halo 5: Guardians, Halo Wars 2, Hellblade: Senua's Sacrifice, Human Fall Flat, INSIDE, Ori and the Will of the Wisps, Psychonauts 2, State of Decay 2, Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited. Níže se můžete podívat na obrázek s jednotlivými verzemi předplatného.

V minulosti se již pár náznaků o zrušení Xbox Live Gold objevilo. Nebylo by to však překvapivé vzhledem k tomu, jak dobře si na trhu vede Game Pass.

Nabídka Xbox Game Pass

Štítky: Xbox

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.