Kde lze použít paysafecard?

Logo paysafecard

Paysafecard je univerzální kupon pro placení online. Je možné ho zakoupit online v našem obchodě nebo u dalších prodejců.

Paysafecard je možné využít pro placení u velkého množství obchodů a služeb. Prostředky však není možné vybírat zpět. U některých služeb můžete zaplatit přímo paysafecard PINem, u některých budete potřebovat účet myPaysafe (dříve my paysafecard).

Ve službách napříč celým internetem se aktuálně můžete setkat s omezením, kdy je možné objednávky do 50 € hradit přímo paysafecard PINem, ale pro platby nad tuto částku je třeba použít účet myPaysafe.

Kde všude je tedy možné pomocí paysafecard platit?

Účet myPaysafe

Jedno z nejčastějších využití PINu je uplatnění v účtu myPaysafe. Účet paysafecard slouží pro pohodlnou správu financí převedených do online světa. K placení u některých služeb je myPaysafe účet přímo vyžadován.

Pro dobití účtu se přihlaste do svého účtu. Hned na úvodní stránce po přihlášení se vám zobrazí políčko, kam je možné zadat PIN. Zadejte ho, potvrďte kliknutím na Doplnit kredit a váš zůstatek bude okamžitě navýšen. 

Aplikace a hry

Steam

Pro placení ve Steamu je pohodlnější variantou Steam kupon. Pokud preferujete platbu paysafecard kuponem, je také možné ho ve Steamu použít. 

Ve Steamu stačí najet na váš nick (v aplikaci vpravo nahoře), kliknout na Detaily účtu a zvolit Přidat prostředky do mojí Steam peněženky. Poté už stačí zadat částku, odsouhlasit obchodní podmínky a v dalším kroku zadat zakoupený PIN či zaplatit paysafecard účtem. O uplatnění paysafecard ve Steamu si můžete přečíst také náš podrobný návod.

Epic Games

Další službou, kde můžete platit přes paysafecard, je Epic Games. Ať už chcete nakoupit V-Bucks ve Fortnite, nebo si pořídit třeba novou hru v obchodu Epic Games Store, paysafecard je jednou z platebních metod, kterou můžete využít.

Po zvolení požadovaných předmětů vyberte paysafecard jako platební metodu, potvrďte objednávku a po přesměrování do platební brány paysafecard platbu dokončete.

Platit můžete všemi obvyklými způsoby - PINem, účtem myPaysafe či přes mobilní aplikaci (naskenováním QR kódu).

Wargaming

Měny do všech her od herního studia Wargaming (World of Tanks, World of Warships, World of Warplanes aj.) je možné zakoupit pomocí paysafecard. V online obchodě Wargamingu vyberte konkrétní měnu, kterou chcete zakoupit (např. Goldy do WoT). Vyberte množství, platební metodu paysafecard a platbu dokončete v platební bráně. 

Riot Games

Také ve hrách od Riot Games uplatníte paysafecard. Můžete tak snadno nakupovat v League of Legends či Valorantu. Ve hře stačí přejít do obchodu, vybrat předmět, který si chcete pořídit a jako platební metodu zvolit paysafecard. Platbu poté dokončíte v platební bráně paysafecard. Platit můžete přímo PINem, účtem myPaysafe nebo přes mobilní aplikaci.

PlayStation

Podobně jako ve Steamu je i v PlayStationu možné využít k dobití peněženky přímo k tomu určený kupon. Pokud ale preferujete paysafecard, máte i tuto možnost. Paysafecard kupon je do PlayStation peněženky možné dobít pouze přes webové rozhraní. 

Google Play

Aplikace a hry v obchodě Google Play je možné platit pomocí myPaysafe účtu. Ten je třeba propojit s Google Play a poté již můžete nakupovat. Pokud vás zajímá přesný postup, můžete si přečíst, jak v Google Play zaplatit.

Další herní platformy

Paysafecard je možné využít i v dalších herních plaformách. Hry si pomocí paysafecard můžete pořídit v online obchodě GOG.com a také např. od vydavatele Origin.

Twitch

Streamovací služba Twitch také akceptuje platby pomocí paysafecard. K zaplacení je třeba použít účet myPaysafe. Platební metodu najdete mezi "ostatními platebními metodami".

Multimédia a komunikace

YouTube Premium

Pokud si chcete užít YouTube bez reklam a další výhody, které YouTube Premium přináší, můžete si toto členství aktivovat a hradit pomocí paysafecard. Budete potřebovat účet myPaysafe, který si propojíte se svým YouTube účtem. Pokud vás zajímá přesný postup, můžete si přečíst, jak pomocí paysafecard YouTube Premium platit.

Skype

Skype kredit je možné dobít pomocí paysafecard i účtu myPaysafe. Ve webovém rozhraní Skypu klikněte na částku kreditu (vlevo nahoře vedle vašeho jména), pak na tlačítko Pokračovat, zvolte výši kreditu, kterou si přejete dobít a poté již můžete vybrat platební metodu. Možnost zaplatit pomocí paysafecard se skrývá pod položkou Jiné. Platbu dokončíte v platební bráně paysafecard. Zaplatit můžete PINem, myPaysafe účtem i mobilní aplikací.

Online peněženky

Skrill

Online peněženka Skrill, která je podle srovnání online peněženek nejvhodnější volbou pro české uživatele, umožňuje pohodlné placení i výběry online. 

Pomocí paysafecard ji dobijete v sekci Vložit, kde vyberete možnost paysafecard, zvolíte částku a platbu dokončíte. Zůstatek vám bude navýšen hned po dokončení platby. Více informací se dozvíte v článku jak funguje Skrill a jak dobít zůstatek krok po kroku. K placení můžete využít PIN, účet myPaysafe i mobilní aplikaci.

Neteller

Peněženka Neteller funguje podobně jako Skrill, ale pro české uživatelé není stejně výhodná a v některých zemích už není možné zakládat nové účty. Pokud však Neteller používáte rádi, zůstatek si i v této peněžence dobijete pomocí paysafecard.

Vklad probíhá v sekci Money In, kde vyberete možnost paysafecard, měnu, částku a platbu dokončíte v platební bráně paysafecard. Platit můžete pomocí PINu, účtu myPaysafe a mobilní aplikace. Více informací o Netelleru, spolu s návodem na jeho dobití, najdete v článku o peněžence Neteller.

Sázení a casina

Sázkové kanceláře Tipsport a Chance

Sázkové kanceláře paysafecard často akceptují jako jednu z platebních metod. Z českých společností jsou to Tisport a Chance. Pro placení potřebujete mít založený a dobitý účet myPaysafe.

Vklad probíhá u Tipsportu i Chance podobně. Provedete ho v sekci Vklady, kde je třeba jako platební metodu zvolit paysafecard a pokračovat dále podle instrukcí. Celý proces je jedoduchý a zvládnete ho během několika minut.

PokerStars poker

Také nejznámější a největší online platforma pro hraní pokeru přijímá platby pomocí paysafecard. Pro zaplacení je třeba použít účet myPaysafe.

Platbu je možné provést online na počítači i v mobilní aplikaci. Na počítači vklad provedete v sekci Pokladna, kde zvolíte platbu pomocí paysafecard a poté postupujete podle zobrazených instrukcí. V telefonu se vklad provádí v podmenu Reálné peníze, kde vyberete volbu Vklad, zvolit platbu pomocí paysafecard a poté již pokračovat dále podle instrukcí. Další informace o používání paysafecard u této služby je možné najít přímo na webu PokerStars.

Online casino - vklad

Pokud hledáte rychlý a bezpečný způsob, jak dobít účet u online casina, vklad paysafecard kuponem je pro vás ideálním řešením.

Kupony paysafecard casina přijímají různými způsoby. Česká casina Vegas od Tipsportu a Chance vyžadují propojení s účtem myPaysafe. Akceptují také platby pomocí online peněženky Skrill, do které se paysafecard PINy dají nahrát. Vklad paysafecard kuponu skrze tyto služby podporuje i drtivá většina zahraničních casin. Ke spoustě z nich lze připojit také Neteller, který funguje podobně jako Skrill.

U služeb myPaysafe, Neteller a Skrill je nutná registrace s ověřením totožnosti. Výhodou však je, že nikde neukládáte informace o platební kartě. Transakce z casina se proto neobjeví ani ve výpisu z bankovního účtu. 


Pomohl vám tento článek?