Netflix

Doručení ihned Oficiální prodej Snadná aktivace

Pořiďte si Netflix předplatné pro sebe nebo ho věnujte jako dárek. Celý popis.

Zakoupit Netflix dárkovou kartu

CZ vlajkaTyto kupony jsou určeny pro české účty.

400  Doručení ihned
1000  Doručení ihned
Doručení ihned
Oficiální prodej
Snadná aktivace
Bezpečná platba

Tuhle kartu můžete použít pro svůj stávající účet nebo pro registraci nového.

Na filmy a seriály se dívejte:

 • neomezeně
 • na jakémkoli zařízení
 • a bez nutnosti použít kreditní kartu

Návod na aktivaci kuponu

Začněte se dívat:

 1. Jděte na www.netflix.com/kod
 2. Zadejte kód

Podmínky uplatnění

Platí pouze pro službu Netflix a přes účet Netflix (od 18 let) v České republice. Po uplatnění se celá částka převede na účet Netflix. Kromě případů stanovených zákonem nelze vracet ani jinak proplácet v hotovosti. Časově neomezená platnost. Zákaz dalšího prodeje. Netflix neodpovídá za ztracené nebo ukradené karty ani jejich případné neautorizované využití. Kompletní podmínky naleznete na www.netflix.com/cardterms. Vydává Netflix International B.V.

Průměrné hodnocení:
95%
Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze

 100 %
, 11. 04. 2021

Netflix bezkonkurenční kupóny hned na mailu platba kartou vše v naprostém pořádku. doporučuji tahle platit za Netflix předplatné, kupoval jsem kupon pro syna na televizi a počítač a další zařízení.

 100 %
, 10. 11. 2021

Nakupuji pravidelně pro sebe i jako dárek a není co vytknout. 👍 Jednoduchá objednávka a super grafiky na dárkových A4. Perfekt dárek nejen na poslední chvíli. ⏰

 100 %
, 19. 10. 2021

super, jak si zajistit delší předplatné. Škoda, že nelze zaplatit jednorázově celý rok. Konečně se mám na co dívat.

 100 %
, 24. 08. 2021

Nej aplikace a nejlepší kupón, určitě lepší než platit kartou za Netflix! 😍👌

 100 %
, 05. 10. 2020

Už aby byly dostupné! Vypadá to na nejlepší letošní vánoční dárek. 🎄

 100 %
, 10. 12. 2020

Pecička, litřík nahranej během minutky.

 100 %
, 08. 01. 2021

Na Netflix kupony jsem se těšil, koupil jsem si jich rovnou několik a mám teď Netflix předplacený na slušnou dobu dopředu 😃 Díky za ně.

 100 %
, 06. 11. 2020

taky se tesim a jsem registrovan! darky budou vyreseny

 90 %
, 12. 03. 2021

Jsem s nákupem spokojen, akorát nechápu, proč je cena kupónu 400,- nabo 1000,- když taková cena na netflixu není. Jinak super, například když nejde platit kartou tak tohle je dobrá možnost.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, jsme rádi, že jste s nákupem spokojený. Co se týče hodnot jednotlivých kuponů, velice si vážíme vaší zpětné vazby. Hodnoty jsme však nevybírali my, toto jsou oficiální ceny vydavatele a jiné k dispozici momentálně nejsou. Při platbě kuponem se zvolené měsíční předplatné přepočte na dny, aby došlo k jeho plnému vyčerpání.
 100 %
, 22. 04. 2022

Zcela spokojen

 100 %
, 25. 09. 2021

Vše super - rychlé, funkční a bez poplatků. Za 3 měsíce zase!

 70 %
, 21. 04. 2021

Filmy tam jsou jistě pěkné, ale je to laciná propaganda.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za recenzi. Bohužel i my jsme této laciné propagandě podlehli a večery už trávíme jen sledováním filmů. :)
 100 %
, 19. 03. 2021

Je to super a nad očekávání jednoduché. Je vidět, že Netflix ví co dělá. 🤓

 90 %
, 11. 12. 2020

Super

 80 %
, 10. 12. 2020

jako dárek dobrý, ale pro sebe bych za to tolik peněz nedal...

Váš dotaz:
* Povinné položky

Dotazy ke kuponu

Kdy musím kupon uplatnit?
Zdenka, 18. 12. 2020

Když si dnes koupím Netflix dárkový poukaz a zaplatím ho hned kartou, půjde ho použít až po novém roce? A když mám v Netflixu uloženou kartu, mám jí napřed smazat a až pak zadat kód? Nechci, aby předplatné přestalo jít. Děkuji.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Ano, Netflix poukazy mají neomezenou platnost, takže je můžete uplatnit kdykoliv. Uložená platební karta nevadí, naopak nějakou kartu musíte mít vždy zadanou, abyste se mohla dívat na Netflix. Předplatné to nijak nenaruší. Napřed se bude odečítat zůstatek z dárkové karty a pak se po vyčerpání poukazu začne opět předplatné strhávat z vaší platební karty. Vše je tedy velice jednoduché a není potřeba se ničeho obávat. :)
Je rozdíl mezi kuponem z trafiky?
Ivan Černý, 30. 01. 2021

Viděl jsem, že tadle předplacená karta Netflix visí také v trafikách GECO, DM a v Billa krámech. Je tam nějaký rozdíl, když si to koupím u vás nebo v papírové variantě v obchodě??

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Ano, je to tak, Netflix poukazy lze zakoupit i na těchto místech. Rozdíl v předplacené kartě žádný není. Stojí stejně a jedná se o naprosto stejný postup uplatnění. Záleží tedy na vás, zda preferujete nákup na fyzickém místě nebo online. U nás můžete platit převodem, kartou, mobilem, ale také na všech terminálech SAZKY.
Členstvi
petr hunak , 06. 07. 2022

dobrý den když koupím kupon na jak dlouhou budu mít Netflix předplatné

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, záleží na úrovni předplatného, obecně však platí, že při nejnižší úrovni vystačí kupon v hodnotě 400 Kč přibližně na dva měsíce a při úrovni nejvyšší na něco málo přes měsíc.
Netflix Slovensko
Milan, 08. 02. 2021

Bude Netflix poukaz dostupny aj pre slovenskych uzivatelov?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, Milane, bližší informace o dostupnosti kuponu Netflix na Slovensku vám zatím poskytnout nemůžeme, určitě však sledujte naše stránky.
Platnost poukazu
linda, 09. 03. 2021

mohla bych se zeptat na jak dlouho ten poukaz na 1000kč vydrží?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, jak dlouho vám kupon v hodnotě 1000 Kč vydrží záleží na zvoleném předplatném. Pokud vyberete základní předplatné v hodnotě 199 Kč, kupon bude uplatněn po 5 měsících. Pokud zvolíte nejdražší předplatné v hodnotě 319 Kč, kupon bude uplatněn po 3 měsících. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na e-mail info@herni-kupony.cz.
Kolik lidí může sledovat ve stejnou dobu
Vítek, 11. 08. 2021

Když ski koupím dárkový kupón za 400kč bude to jen pro jednoho nebo může to sledovat více lidí najednou?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, kupon lze uplatnit pouze u jednoho uživatelského účtu. V rámci jednoho účtu můžou Netflix sledovat až 4 lidé zároveň - závisí však na typu předplatného.
Kdy budou dostupné?
Iva, 22. 10. 2020

Kdy budou Netflix poukazy k objednání?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, velmi nás těší, že se na tento kupon těšíte stejně, jako se na něj těšíme my! Nemůžeme vám však zatím sdělit, kdy přesně bude kupon Netflix vydán. K vydání kuponu by mělo dojít již velmi brzy. Sledujte prosím naše stránky, popřípadě čekejte na informační e-mail, pokud jste váš e-mail zadala na stránce produktu.
Předplatné
dj johny, 18. 01. 2021

dobry den mam dotaz kdyz si koupim za 400 kc na kolik to je mesicu

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, jak dlouho vám vystačí kredit 400 Kč závisí na tom, jaké předplatné si zvolíte. Netflix nabízí celkem 3 předplatné. Členství Basic v rozlišení SD za 199 Kč měsíčně, členství Standard v rozlišení Full HD za 259 Kč měsíčně a členství Premium v rozlišení 4K za 319 Kč měsíčně. Předplatné se přepočte na dny, aby došlo k plnému vyčerpání kuponu.
dárková karta
Hana Bártová, 29. 11. 2022

Dobrý den, jen se chci ujistit.. nechci kupovat dárkovou kartu na předplatné za 4000 Kč, můžu koupit 2x po 1000 a první kartu nahrát k možnosti sledování Netflix a až dojde kredit zadat tu druhou kartu??? Nebo raději koupit jednu za 1000 a až dojde kredit tak cca za 3,5 měsíce koupit další kartu.. jestli to je nějak časově omezeno a jestli se to dá takto kombinovat.. moc děkuji za info, mám to jako dárek Bártová H

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, pokud chcete poukazy věnovat jako dárek, je možné zakoupit oba zároveň. Poté je možné využít je postupně, tedy zadat nejprve první kód a po vyčerpání i druhý, nebo je můžete zadat i oba zároveň u jednoho účtu. Doba užívání služby se vám tím automaticky prodlouží.
předplatné
Milan Havlíček, 23. 11. 2022

Dobrý den, pokud si koupím kupon na 1000 Kč jako vánoční dárek, tak ho lze aktivovat až od 24.12.? A od této doby mi bude odúčtována částka? Děkuji

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, poukaz na Netflix má neomezenou platnost. Aktivovat ho tedy můžete klidně až na Vánoce - doba předplatného se pak začne počítat až ve chvíli aktivace.
Netflix
Lucie, 23. 11. 2022

Na jak dlouhou dobu vydrží Netflix za cenu 400 a na jak dlouhou dobu za cenu 1000??

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, doba předplatného se liší dle zvolené úrovně předplatného. Například kupon za 400 Kč by při nejnižší úrovni vystačil přibližně na 2 měsíce a při té nejvyšší přibližně na měsíc.
Region uplatnění
Míra, 07. 11. 2022

Dobrý den,
Dá se dárková karta uplatnit i např. na slovenském Netflixu?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, dárkovou kartu Netflix lze uplatnit pouze u českých účtů Netflix.
Platnost poukazu 400 kč
Martin, 16. 09. 2022

Dobrý den, jak dlouho mi vydrží poukaz za 400,- kč.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, záleží na úrovni předplatného, kterou zvolíte. Při nejnižší úrovni kupon předplatí zhruba 2 měsíce, naopak při nejdražší úrovni vystačí kupon přibližně na 5 týdnů.
Netflix dárkový kupón
Týnuše, 04. 08. 2022

Koupila jsem si cca před dvěma měsícema ten dárek. Za 400kč. Jak dlouho mi přibližně ještě vydrží? Předem děkuji za odpověď. <3

Tynu's

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, neaktivovaný kupon má neomezenou platnost.
NETFLIX kupón
Jana Havránková, 03. 05. 2022

Dobrý den, chtěla bych objednat předplacený NETFLIX kupón v hodnotě 1000 kč. Nejsem však schopná jej na Vašich stránkách objednat. Po zadání všech údajů a odeslání objednávky se nic neděje. Kupón bych chtěla zaplatit standardním bankovním převodem.

Díky, Havránková

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, bylo by prosím možné nám zaslat snímek obrazovky po tom, co se pokusíte vytvořit objednávku? Zašlete nám jej prosím na e-mailovou adresu info@herni-kupony.cz a my záležitost prověříme.

Časté dotazy

Dárkové poukazy Netflix můžete platit libovolnou platební metodou. K dispozici vám je platba bankovním převodem, platební kartou, hotově či mobilem.

Uplatnění poukazu je snadné a rychlé. Probíhá na k tomu určené stránce na webu Netflixu, kde stačí zadat kód a tlačítkem ho potvrdit. Pokud již máte vytvořený Netflix účet a jste přihlášeni, poukázka bude okamžitě uplatněna. Pokud účet ještě nemáte, budete vyzváni k registraci nového účtu.

Poukazem se vždy dobije kredit, který se poté postupně využívá k placení měsíčního předplatného. Pokud už kredit nestačí na zaplacení celého měsíčního předplatného, získáte za zbytek kreditu úměrný počet dní.

Záleží na hodnotě zakoupeného poukazu a typu předplatného. Po uplatnění poukazu se vám dobije kredit, kterým je poté členství přednostně hrazeno. I když v účtu máte uloženou kartu, nebude k platbám použita, dokud máte dobitý kredit.

Ano. Pokud kredit dobitý dárkovým poukazem nestačí na pokrytí vybraného předplatného, můžete zbytek doplatit platební kartou nebo PayPalem. Pokud už v účtu máte uloženou platební kartu a dárkovým poukazem si dobijete kredit, bude kredit při placení vždy upřednostněn.

V nabídce Netflixu najdete tři plány - Basic, Standard a Premium. Ty se liší počtem zařízení, na kterých je možné Netflix v jednu chvíli sledovat a také dostupným rozlišením. Plán Standard přináší Full HD rozlišení a s plánem Premium získáte 4K rozlišení. Zkušební dobu zdarma už Netflix nenabízí, ale jeho používání je zcela bez závazků a předplatné je možné kdykoliv zrušit. Více informací se dozvíte na stránce Netflix předplatné.

Ano, Netflix si můžete předplatit také přes poukaz Netflix.

Cena Netflixu se pohybuje mezi 199 Kč a 319 Kč. Na stránce o Netflixu se v přehledné tabulce vždy dozvíte, jaká je aktuální Netflix cena za všechny druhy předplatného a jaké jsou mezi nimi rozdíly.

Základní verze Basic nabízí SD rozlišení a sledování jen na jednom zařízení. Varianta Standard přináší Full HD rozlišení a sledování programu na dvou zařízeních zároveň. Premium členství pak umožňuje sledovat program na čtyřech zařízeních najednou, rozlišení je 4K a kvalitnější je také zvuk. Cena nejvyšší varianty tak ve výsledku vychází nejlépe, pokud účet budete sdílet s alespoň jedním členem domácnosti.

Netflix aktuálně můžete platit dárkovým poukazem, platební kartou nebo PayPalem. Netflix dárková karta je ideální platební metodou pro uživatele, kteří neradi platí kartou na internetu. Netflix karta je navíc super dárkem pro všechny fanoušky filmů a seriálů.

Ano. Netflix platba SMS je možná. Jen je při nákupu kuponů třeba myslet na maximální možnou hodnotu u SMS platby (900 Kč). SMS platbou si tedy v rámci jedné objednávky koupíte maximálně dva Netflix poukazy v hodnotě 400 Kč.

Dárkové poukazy Netflix je v současné době možné koupit online a také na dalších prodejních místech. Kromě uživatelů, kteří na internetu nechtějí platit kartou, kupony ocení také lidé shánějící vhodný dárek pro fanoušky filmů a seriálů. Dárkový kupon na předplatné Netflixu je pro ně totiž ideálním dárkem.

Ano. Předplatné Netflixu není nijak závazné a můžete jej kdykoliv jednoduše zrušit.

Na Netflixu najdete filmy, seriály i dokumenty. Katalog zahrnuje také oceňované seriály a filmy z originální produkce Netflix. Sledovat je můžete odkudkoli a členství se dá kdykoli zrušit.

Předplacená karta Netflix je to samé jako dárková karta. Není v nich rozdíl. Skvěle tedy poslouží každému, kdo si chce pořídit Netflix předplatné, ale nechce na webu používat svou platební kartu nebo PayPal. A je také ideálním dárkem pro všechny fanoušky filmů a seriálů.

Velkou popularitu si služba získala především díky přívětivému uživatelskému prostředí. Veškerý dostupný obsah můžete pohodlně sledovat na televizi, v internetovém prohlížeči, mobilních zařízeních i na herních konzolích. Pořady si také můžete předem stahovat, abyste na cestách nemuseli plýtvat mobilními daty. Pokud sledování přerušíte, při příštím přihlášení je možné pokračovat přesně tam, kde jste skončili. Oblíbené pořady si můžete přidávat do vlastního seznamu a Netflix vám bude průběžně doporučovat další programy, který by pro vás podle historie sledování mohly být zajímavé.

Články na téma Netlfix

Netflix předplatné a cena 2022

Netflix je služba umožňující svým uživatelům sledovat nespočet filmů, seriálů a dokumentů nejen na TV, ale také v počítači, mobilu či tabletu.

Netflix na televizi

Sledujte Netflix na televizi. Aplikace Netflix je dostupná na mnoha Smart TV, herních konzolích nebo mobilních telefonech. V návodu vám popíšeme, jak na to.

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukazDárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

  • Na prodejněNa prodejně
  • Poukázku lze po dohodě vyzvednout na naší kamenné prodejně na Praze 3 nebo si ji tam kdykoliv přímo zakoupit.

Mohlo by vás zajímat