PS Plus hry květen 2023 - středověká online řežba nebo arkádové závody

VM
02. 05. 2023 10:45
PS Plus hry květen 2023 - středověká online řežba nebo arkádové závody

V květnovém Plusku můžete stahovat středověkou řežbu Chivalry 2, arkádové závody Grid Legends a cyklistický simulátor Descenders.

Hry budou pro předplatitele PS Plus Essential dostupné od 4. dubna do 1. května 2023. Stačí si je v této době stáhnout z PS Store a po dobu aktivního předplatného si je můžete neomezeně užívat.

Obsah článku

Grid Legends (PS4, PS5)

Na první pohled se jedná o klasickou arkádovku, kterých na PS najdete stovky. Pokud se ale do Gril Legends ponoříte hlouběji, zjistíte, že přináší několik originálních prvků, díky kterým je hra mnohem zajímavější! V první řadě jde o napínavý příběh o podceňované stáji, která se i přes nepřízeň osudu i fanoušků dere k nečekanému triumfu.

Další vychytávkou je možnost 3x během závodu vrátit o pár vteřin čas, čímž kolikrát zachráníte jednou chybou ztracený závod a ušetří vám to spoustu nervování. Pokud máte rádi klasiky žánru jako Gran Turismo nebo Need for Speed, věřím, že si i Grid Legends skvěle užijete.

Hodnocení IGN: 7/10
Počet hráčů: singleplayer, multiplayer

Chivalry 2 (PS4, PS5)

Chilalry 2 ukazuje středověk, tak jak si ho spousta z nás ve 21. století zpětně představuje - krev, velkolepé bitvy a bezbřehé násilí. I když je to od reality vskutku vzdálené, vývojářům z kanadského studia Torn Banner, rozhodně nešlo o historickou přesnost. Jde o čistou multiplayerovou řežbu, a tak celkový zážitek ze hry dost záleží na lidech, které ve hře potkáte.

Hra naštěstí nabízí docela propracovaný způsob zlepšování schopností a postavy, takže s taktikou "přijdu a všechny pobiju" si moc dlouho nevystačíte.

Hodnocení: 7,5/10
Počet hráčů: multiplayer

Descenders (PS4, PS5)

Adrenalinový cyklistický simulátor zprostředkuje zážitek z extrémních sjezdů na horských kolech. Projedete se v atraktivních prostředích jako je Skotská vysočina, hustý les nebo dokonce po svahu aktivní sopky.

V arkádobě pojatém závodění budete především hodně skákat a provádět různé možné i nemožné triky.

Hodnocení IGN: 7,5/10
Počet hráčů: singleplayer, multiplayer

Pokud ještě nemáte své členství v PS Plus, pořiďte si PlayStation Plus předplatné, aby vám PlayStation Plus hry zdarma už neunikly.
PS Plus hry zdarma budou dostupné od 2. května do 5. června 2023.
Přehled dubnových her najdete v článku PS Plus duben 2023.

PlayStation Plus květen 2023:

  • Grid Legends (PS4, PS5)
  • Chivalry 2 (PS4, PS5)
  • Descenders (PS4, PS5)
Štítky: PlayStation

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.