Netflix

Pořiďte si Netflix předplatné pro sebe nebo ho věnujte jako dárek. Celý popis.

Zakoupit Netflix dárkovou kartu

Tyto kupony jsou určeny pro české účty.

400  Doručení ihned
1000  Doručení ihned
Doručení ihned
Snadná aktivace
Oficiální prodej
Bezpečná platba

Tuhle kartu můžete použít pro svůj stávající účet nebo pro registraci nového.

Na filmy a seriály se dívejte:

 • neomezeně
 • na jakémkoli zařízení
 • a bez nutnosti použít kreditní kartu

Návod na aktivaci kuponu

Začněte se dívat:

 1. Jděte na www.netflix.com/kod
 2. Zadejte kód

Podmínky uplatnění

Platí pouze pro službu Netflix a přes účet Netflix (od 18 let) v České republice. Po uplatnění se celá částka převede na účet Netflix. Kromě případů stanovených zákonem nelze vracet ani jinak proplácet v hotovosti. Časově neomezená platnost. Zákaz dalšího prodeje. Netflix neodpovídá za ztracené nebo ukradené karty ani jejich případné neautorizované využití. Kompletní podmínky naleznete na www.netflix.com/cardterms. Vydává Netflix International B.V.

Průměrné hodnocení:
95%
Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze

Váš dotaz:
* Povinné položky

Dotazy ke kuponu

Kdy musím kupon uplatnit?
Zdenka, 18. 12. 2020

Když si dnes koupím Netflix dárkový poukaz a zaplatím ho hned kartou, půjde ho použít až po novém roce? A když mám v Netflixu uloženou kartu, mám jí napřed smazat a až pak zadat kód? Nechci, aby předplatné přestalo jít. Děkuji.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Ano, Netflix poukazy mají neomezenou platnost, takže je můžete uplatnit kdykoliv. Uložená platební karta nevadí, naopak nějakou kartu musíte mít vždy zadanou, abyste se mohla dívat na Netflix. Předplatné to nijak nenaruší. Napřed se bude odečítat zůstatek z dárkové karty a pak se po vyčerpání poukazu začne opět předplatné strhávat z vaší platební karty. Vše je tedy velice jednoduché a není potřeba se ničeho obávat. :)
Je rozdíl mezi kuponem z trafiky?
Ivan Černý, 30. 01. 2021

Viděl jsem, že tadle předplacená karta Netflix visí také v trafikách GECO, DM a v Billa krámech. Je tam nějaký rozdíl, když si to koupím u vás nebo v papírové variantě v obchodě??

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Ano, je to tak, Netflix poukazy lze zakoupit i na těchto místech. Rozdíl v předplacené kartě žádný není. Stojí stejně a jedná se o naprosto stejný postup uplatnění. Záleží tedy na vás, zda preferujete nákup na fyzickém místě nebo online. U nás můžete platit převodem, kartou, mobilem, ale také na všech terminálech SAZKY.
Platnost poukazu
linda, 09. 03. 2021

mohla bych se zeptat na jak dlouho ten poukaz na 1000kč vydrží?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, jak dlouho vám kupon v hodnotě 1000 Kč vydrží záleží na zvoleném předplatném. Pokud vyberete základní předplatné v hodnotě 199 Kč, kupon bude uplatněn po 5 měsících. Pokud zvolíte nejdražší předplatné v hodnotě 319 Kč, kupon bude uplatněn po 3 měsících. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na e-mail info@herni-kupony.cz.
Netflix Slovensko
Milan, 08. 02. 2021

Bude Netflix poukaz dostupny aj pre slovenskych uzivatelov?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, Milane, bližší informace o dostupnosti kuponu Netflix na Slovensku vám zatím poskytnout nemůžeme, určitě však sledujte naše stránky.
Kolik lidí může sledovat ve stejnou dobu
Vítek, 11. 08. 2021

Když ski koupím dárkový kupón za 400kč bude to jen pro jednoho nebo může to sledovat více lidí najednou?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, kupon lze uplatnit pouze u jednoho uživatelského účtu. V rámci jednoho účtu můžou Netflix sledovat až 4 lidé zároveň - závisí však na typu předplatného.
Kdy budou dostupné?
Iva, 22. 10. 2020

Kdy budou Netflix poukazy k objednání?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, velmi nás těší, že se na tento kupon těšíte stejně, jako se na něj těšíme my! Nemůžeme vám však zatím sdělit, kdy přesně bude kupon Netflix vydán. K vydání kuponu by mělo dojít již velmi brzy. Sledujte prosím naše stránky, popřípadě čekejte na informační e-mail, pokud jste váš e-mail zadala na stránce produktu.
Předplatné
dj johny, 18. 01. 2021

dobry den mam dotaz kdyz si koupim za 400 kc na kolik to je mesicu

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, jak dlouho vám vystačí kredit 400 Kč závisí na tom, jaké předplatné si zvolíte. Netflix nabízí celkem 3 předplatné. Členství Basic v rozlišení SD za 199 Kč měsíčně, členství Standard v rozlišení Full HD za 259 Kč měsíčně a členství Premium v rozlišení 4K za 319 Kč měsíčně. Předplatné se přepočte na dny, aby došlo k plnému vyčerpání kuponu.
dárkový poukaz na 6 měsíců
olda, 06. 12. 2021

Hezký den, lze pořídit dárkový kupon pořídit za více než 1000,- pro uživatele než je moje domácnost?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, nominální hodnoty poukazů určuje přímo jejich vydavatel (v tomto případě tedy Netflix), jejich hodnoty tedy měnit bohužel nelze.
Darkovy poukaz
Veronika, 04. 12. 2021

Dobrý den, chtěla bych pořídit darkovy poukaz k vánocům. Může pak sledovat
Více lidí i mimo jinou domacnost? Děkuji Škrabálková

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, na jeden účet Netflix lze v závislosti na typu předplatného zaregistrovat až 5 profilů, které lze využívat na libovolném počtu zařízení. Zároveň však může Netflix sledovat jen 1-4 profily, opět v závislosti na typu předplatného.
Netflix
Mára , 03. 12. 2021

Dobrý den , mám dotaz mám mobil CZ a nemůžu si koupit , netflix , přes můj operátor díky za radu

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, využití mobilních plateb je možné je u tří velkých českých operátorů (O2, Vodafone, T-Mobile). Virtuální operátoři (jako je Mobil CZ, Tesco Mobile, Kaktus apod.) tuto možnost bohužel nepodporují.
Předplatné
Ivana , 28. 11. 2021

Dobrý den, dá se tedy platit pravidelně měsíčně? Ze žádám trvalý příkaz? Abych toto zjistila, musím se nejdříve zaregistrovat? Nebo musím vždy koupit kartu??
Děkuji za odpověď
Hezký den
Ivana

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, trvalou úhradu podporuje Netflix pouze při platbě platební kartou přímo skrze jejich stránky. Při koupi kuponu je nutné celý průběh objednávky opakovat.
Platit za kupón ?
Marcela, 27. 11. 2021

Co se musí udělat aby byl kupón uplatněn jakoby musí se něco plati nebo jak ?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, kupon stačí zadat do kolonky na stránce www.netflix.com/kod. Poté je ještě třeba zadat e-mail, ke kterému se kupon přiřadí.
Předplatné
Michaela, 17. 11. 2021

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, když koupím dárkovou kartu v hodnotě 1000 Kč, kde si pak zvolím předplatné, až při registraci ? Děkuji

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, typ předplatného se volí až po samotné aktivaci kuponu, tedy při registraci.
netflix
paja, 16. 11. 2021

Dobrý den chci se zeptat chtěli by jsme si založit netflix ,,,, protože jsme v de a rádi by jse sledovali.... Muzu zaplatit pres pausalní kartu ale nemeckou dekuji

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, tyto kupony jsou určeny pouze pro české Netflix účty, jejich funkčnost na německých účtech je tedy omezena. Co se týče platby, ta je podporována jen u českých operátorů (O2, T-Mobile a Vodafone).
Platební karta
Pavel, 06. 11. 2021

Po zaplacení karty na poště ,co se bude dít jak postupovat dál? Děkuji.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, po uhrazení objednávky pomocí poštovní poukázky následuje proces zpracování platby poštou, který obvykle trvá 1-2 pracovní dny. Poté, co nám platba dorazí na bankovní účet, se spojí s objednávkou a kupon vám bude automaticky zaslán prostřednictvím e-mailu.

Časté dotazy

Dárkové poukazy Netflix můžete platit libovolnou platební metodou. K dispozici vám je platba bankovním převodem, platební kartou, hotově či mobilem.

Uplatnění poukazu je snadné a rychlé. Probíhá na k tomu určené stránce na webu Netflixu, kde stačí zadat kód a tlačítkem ho potvrdit. Pokud již máte vytvořený Netflix účet a jste přihlášeni, poukázka bude okamžitě uplatněna. Pokud účet ještě nemáte, budete vyzváni k registraci nového účtu.

Poukazem se vždy dobije kredit, který se poté postupně využívá k placení měsíčního předplatného. Pokud už kredit nestačí na zaplacení celého měsíčního předplatného, získáte za zbytek kreditu úměrný počet dní.

Záleží na hodnotě zakoupeného poukazu a typu předplatného. Po uplatnění poukazu se vám dobije kredit, kterým je poté členství přednostně hrazeno. I když v účtu máte uloženou kartu, nebude k platbám použita, dokud máte dobitý kredit.

Ano. Pokud kredit dobitý dárkovým poukazem nestačí na pokrytí vybraného předplatného, můžete zbytek doplatit platební kartou nebo PayPalem. Pokud už v účtu máte uloženou platební kartu a dárkovým poukazem si dobijete kredit, bude kredit při placení vždy upřednostněn.

V nabídce Netflixu najdete tři plány - Basic, Standard a Premium. Ty se liší počtem zařízení, na kterých je možné Netflix v jednu chvíli sledovat a také dostupným rozlišením. Plán Standard přináší Full HD rozlišení a s plánem Premium získáte 4K rozlišení. Pokud jste službu nikdy nepoužívali, je možné využít nabídku měsíčního členství zdarma. Ta je zcela nezávazná. Více informací se dozvíte na stránce Netflix předplatné.

Ano, Netflix si můžete předplatit také přes poukaz Netflix.

Cena Netflixu se pohybuje mezi 199 Kč a 319 Kč. Na stránce o Netflixu se v přehledné tabulce vždy dozvíte, jaká je aktuální Netflix cena za všechny druhy předplatného a jaké jsou mezi nimi rozdíly.

Základní verze Basic nabízí SD rozlišení a sledování jen na jednom zařízení. Varianta Standard přináší Full HD rozlišení a sledování programu na dvou zařízeních zároveň. Premium členství pak umožňuje sledovat program na čtyřech zařízeních najednou, rozlišení je 4K a kvalitnější je také zvuk. Cena nejvyšší varianty tak ve výsledku vychází nejlépe, pokud účet budete sdílet s alespoň jedním členem domácnosti.

Netflix aktuálně můžete platit dárkovým poukazem, platební kartou nebo PayPalem. Netflix dárková karta je ideální platební metodou pro uživatele, kteří neradi platí kartou na internetu. Netflix karta je navíc super dárkem pro všechny fanoušky filmů a seriálů.

Ano. Netflix platba SMS je možná. Jen je při nákupu kuponů třeba myslet na maximální možnou hodnotu u SMS platby (900 Kč). SMS platbou si tedy v rámci jedné objednávky koupíte maximálně dva Netflix poukazy v hodnotě 400 Kč.

Dárkové poukazy Netflix je v současné době možné koupit online a také na dalších prodejních místech. Kromě uživatelů, kteří na internetu nechtějí platit kartou, kupony ocení také lidé shánějící vhodný dárek pro fanoušky filmů a seriálů. Dárkový kupon na předplatné Netflixu je pro ně totiž ideálním dárkem.

Ano. Předplatné Netflixu není nijak závazné a můžete jej kdykoliv jednoduše zrušit.

Na Netflixu najdete filmy, seriály i dokumenty. Katalog zahrnuje také oceňované seriály a filmy z originální produkce Netflix. Sledovat je můžete odkudkoli a členství se dá kdykoli zrušit.

Předplacená karta Netflix je to samé jako dárková karta. Není v nich rozdíl. Skvěle tedy poslouží každému, kdo si chce pořídit Netflix předplatné, ale nechce na webu používat svou platební kartu nebo PayPal. A je také ideálním dárkem pro všechny fanoušky filmů a seriálů.

Velkou popularitu si služba získala především díky přívětivému uživatelskému prostředí. Veškerý dostupný obsah můžete pohodlně sledovat na televizi, v internetovém prohlížeči, mobilních zařízeních i na herních konzolích. Pořady si také můžete předem stahovat, abyste na cestách nemuseli plýtvat mobilními daty. Pokud sledování přerušíte, při příštím přihlášení je možné pokračovat přesně tam, kde jste skončili. Oblíbené pořady si můžete přidávat do vlastního seznamu a Netflix vám bude průběžně doporučovat další programy, který by pro vás podle historie sledování mohly být zajímavé.

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone nebo pomocí Premium SMS. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukazDárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

  • Na prodejněNa prodejně
  • Poukázku lze po dohodě vyzvednout na naší kamenné prodejně na Praze 3 nebo si ji tam kdykoliv přímo zakoupit.

Mohlo by vás zajímat