Discord Nitro: výhody

Natálie Nelligan
23. 01. 2024 19:36
Discord Nitro: výhody

Pokud jste dlouhodobým uživatelem Discordu, možná už jste slyšeli o jeho rozšířené verzi Nitro. K čemu přesně Nitro slouží a stojí za to si jej předplatit? A musím za Nitro platit jedině platební kartou? Jaký je rozdíl mezi Nitro Basic a plnou verzí Nitro? I na tyto otázky najdete odpověď v našem článku.

Obsah článku

Co je Discord Nitro?

Discord Nitro je prémiová verze Discordu. Jedná se o předplacenou službu, která uživatelům Discordu poskytuje různé výhody, přináší nové funkce a zajímavá vylepšení. Na Discordu si můžete předplatit dvě možná předplatná: Discord Nitro Basic a Discord Nitro. Základní verze Basic přináší výhod podstatně méně než plná verze.

Nitro.

Discord Nitro: Výhody

Pokud se rozhodnete pro předplatné Discord Nitro Basic, získáte tyto základní výhody:

 • Vyšší limit na upload souborů - můžete na server nahrát soubor o velikosti až 50mb
 • Větší flexibilita v používání emojis - smajlíky můžete používat všude - a to včetně animovaných emojis a samolepek
 • Vlastní pozadí videa
 • Odznak Nitro ve svém profilu

Mnohem větší výhody má pak plné předplatné Discord Nitro.

 • Nahrávání souborů o velikosti až 500 MB - značné zlepšení oproti levnější 50mb verzi
 • Flexibilita v používání emojis - stejně jako u Nitra Basic
 • Neomezené super reakce - výborné k oživení konverzací
 • Větší customizace profilu - možnost animovaného avatara, vlastní motiv a banner na profilu
 • Streamování HD videa: Kvalitní streamování her a volání s přáteli s rozlišením až 4K a 60 fps.
 • Serverová vylepšení - můžete se připojit až k 200 serverům, serverům také můžete zakládat vlastní profily, získáte také 2 vylepšení serveru zdarma a slevu 30 % na další
 • Dlouhé zprávy - více než 4000 znaků
 • Další výhody: všechny výhody Nitro Basic, dále nákupy za členské ceny, exkluzivní produkty, větší customizace zvuků (vlastní zvuky kdekoliv či personalizované zvuky při vstupu).

Nitro.

Cena Discord Nitro - a jak jej zakoupit

České profily na Discord Nitro jsou vedeny v eurech. Zatímco základní Nitro Basic stojí $2.99 měsíčně, plné Nitro si lze zakoupit za $9.99 měsíčně.

Za Nitro se dá zaplatit vícero různými způsoby. Můžete si jej předplatit klasicky za pomocí platební karty, nicméně Discord nabízí i variantu pro ty, kteří si chtějí předplatné zakoupit jiným způsobem. Předplatné lze zaplatit i pomocí paysafecard. Pokud tuto platební metodu neznáte, určitě si přečtěte, jak Paysafecard funguje. Velkou výhodou je, že paysafecard si můžete dobít přímo zakoupením našeho paysafecard kuponu,a to také bez použití platební karty. Hrát můžete okamžitě - kupon vám na mail dorazí bleskově po připsání platby.

Vyplatí se mi?

Pokud stále váháte, zdali se vám Discord Nitro vyplatí, doporučujeme se zamyslet nad několika body:

 1. Frekvence používání. Pokud Discord používáte často a aktivně, Nitro se vám může hodit - a to zejména tehdy, pokud si na něm běžně s přáteli posíláte dlouhé zprávy nebo máte potřebu sdílet velké soubory.
 2. Vlastní styl. Předplatné se vám bude hodit, pokud je Discord vaše druhé doma a chcete si jej opravdu zkrášlit k obrazu svému. Navíc si díky předplatnému můžete upravit a obzvláštnit i způsob, jakým konverzujete s druhými, což váš osobitý styl jen podtrhne.
 3. Moderování velkého serveru. Pro moderátory velkých serverů může být Discord Nitro užitečným nástrojem pro zlepšení efektivity a poskytnutí lepších funkcí pro správu komunity.
 4. Pokud jste streamer, pak je pro vás Nitro určitě skvělou volbou. Svým divákům tak dopřejete lepší zážitek a sami se nemusíte stresovat s kvalitou obrazu.
 5. Pokud máte Discord prostě rádi - a chcete jej aktivně podpořit.

Discord Nitro přináší mnoho výhod - a je jen na vás, jestli je využijete. A kdo ví - třeba se vám Nitro vyplatí i při hraní některé z nejočekávanějších her roku 2024...

Pokud vás zajímají i jiné podobné služby, připravili jsme pro vás přehled gamingových předplatných.

Štítky: Slevy

Doporučené články

Diskuze

* Povinné položky

Zatím je tu ticho. Prolomte ho jako první.