FIFA 21 Ultimate Team - PS4 FUT Points

Nová FIFA 21 brzy dorazí na herní trh a s ní přijde i nová sezóna FIFA Ultimate Team 21. Pořiďte si FUT Points a vybudujte svůj tým snů, se kterým zničíte všechny soupeře. Celý popis.

Zobrazit podobné produkty

Na začátku října vychází nová FIFA 21 a jak je již zvykem, přináší s sebou také novou FIFA Ultimate Team sezónu. Pořiďte si FUT Points, vyměňte je za balíčky s hráči a vybudujte si svůj tým snů. Ten můžete pomocí aplikace EA SPORTS FIFA Companion spravovat i přes svůj telefon a další zařízení.

FIFA 21 je dostupná od 9. října. O tři dny dříve odstartoval prodej speciálních edicí. Spolu s nimi začal také prodej kuponů na dobití FUT Points, které vám pomohou s budováním vašeho nového týmu.

Rozhraní FIFA FUT.

Hlavní výhody FUT Points kuponů od nás

 1. oficiální ceny
 2. okamžité doručení emailem
 3. k nákupu není třeba platební karta a můžete platit i mobilem

Varianty letošní verze

FIFA 21 vychází v celkem třech edicích - Standard, Champions a nejvyšší Ultimate. Prémiové verze vychází o tři dny dříve a přináší rozsáhlejší balík výhod. Získáte především více zlatých balíčků a několik vzácných hráčů na hostování. 

Jaké novinky FIFA 21 přinese?

Nová FIFA 21 přináší znatelná vylepšení. Ta letos mohou být ještě výraznější i díky novým generacím herních konzolí. Do hry nepřichází žádný zcela nový mód, jako například loni představená VOLTA, můžete se ale opět těšit na o něco lepší grafiku, upravené herní režimy a především umělou inteligenci, která vylepší celkový herní zážitek.

Méně složitý kariérní mód

 

FIFA Ultimate Team 21 vám nově umožní trávit více času hraním a méně času správou týmu. Správa bude jednodušší, rychlejší a nebude zbytečně nezdržovat od hraní. Pokud ale zrovna hrát nechcete, je možné využít automatických zápasů, do kterých je případně možné zasáhnout a dohrát je ručně.

Odpadne starost o kondici hráčů. Ta se po zápase všem automaticky obnoví a ruší se tím kondiční předměty. V kariérním módu se už nebudou používat ani předměty trenérů a tréninku. Systém zranění a rekonvalescence zůstává, bude ale méně složitý. U svého klubu si nově můžete vyhrát nejen se sestavou, ale také s jeho vizuálním stylem. Vytvořit si budete moci dokonce i vlastní stadion.

Přímočařejší jsou také zápasy jako takové. Díky menšímu počtu opakovaných záběrů, kratším oslavám a rychlejšímu pokračování hry po přerušení si můžete užít maximum svého času hraním. 

FIFA FUT 21 přináší také rozšírení turnajů, které je možné hrát společně s kamarádem proti jiným hráčům i počítači. Ikony FUT, které vám v rámci budování Ultimate Teamu umožňují za FIFA Points získávat do týmu legendární hráče z minulosti, byly zachovány. Objevit by se opět měla také speciální událost Ultimate Scream, v rámci které je možné vylepšovat již vlastněné hráče.

Ikony FIFA FUT Ultimate Team 2021.

Lepší VOLTA

Vylepšení se dočkal také mód pouličního fotbalu. Přibyla větší kontrola nad triky, přepracováno je také bránění, dribling a střelba. Možnosti prováděných triků se liší podle kvality vašeho hráče, jehož schopnosti je možné zvyšovat hraním zápasů i tréninkem. Nová umělá inteligence ovládající spoluhráče by se měla postarat o jejich logičtější chování.

Větší autentičnost

 

FIFA 21 přináší nekonečné možnosti zábavy. Ve hře narazíte na 17 000 hráčů, 700 týmů, 90 stadionů a 30 oficiálních lig. Nechybí například Liga mistrů, Evropská liga, Premier League či Bundesliga. 

Aby byl zážitek ze hry co nejlepší, došlo k několika zásadním vylepšení ovládání i chování spoluhráčů. Přepracovaný je také systém kolizí, ať už jde o osobní souboje nebo tlačenici v malém vápně před výkopem rohu.

Vylepšená je i umělá inteligence rozhodčích, aby docházelo k méně zásahům do hry, především těch nelogických. Rozhodčí budou v letošní verzy hry vytvoření podle skutečných arbitrů působících napříč soutěžemi.

Snímek obrazovky z nové FIFA 21.

Návod na aktivaci kuponu

V herní konzoli:

 1. přihlaste k Playstation účtu
 2. v horním menu vyberte možnost Playstation Store
 3. v liště po levé straně obrazovky srolujte až dolů a klikněte na možnost "redeem code"
 4. v dalším kroku zadejte 12místný kód a stiskněte tlačítko "Done" 

Ve webovém rozhraní:

 1. do svého prohlížeče zadejte store.playstation.com a přihlaste se do svého účtu
 2. pro uplatnění kódu klikněte nahoře na svou přezdívku a poté na možnost "Redeem Codes"
 3. prohlížeč vás přesměruje do jiného okna, kde vložíte svůj kód a stiskněte tlačítko "Continue"

Aby se body po uplatnění kódu propsaly do online a mobilních aplikací, může být v některých případech třeba zapnout hru v konzoli.

Průměrné hodnocení:
100%
Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze

 100 %
, 20. 12. 2021

+420 222 200 500

 100 %
, 30. 06. 2021

Nice

 100 %
, 06. 10. 2020

Konečně!!! A určitě nekupuju naposled 😃

Váš dotaz:
* Povinné položky

Články na téma PlayStation

Jak si vytvořit PlayStation účet?

Každý hráč potřebuje PlayStation účet. Jak si účet založit a co všechno si v něm můžete nastavit? Je to snadné. Přečtěte si podrobný návod.

Jak funguje PlayStation peněženka?

K čemu slouží PlayStation peněženka? Jak ji dobít, používat a zjistit aktuální zůstatek pomocí kuponu? Přečtěte si podrobný návod v češtině.

Jak zapojit a poprvé nastavit Playstation?

Zajímá vás, jak připojit PlayStation 4 k televizi, provést jeho prvotní nastavení a připojit ovladače? Přečtěte si článek a podrobný návod.

Jak připojit PS kameru a PS VR k PlayStationu?

Nevíte, jak k PlayStationu připojit PlayStation kameru a PlayStation VR? Přečtěte si podrobný návod krok po kroku. Zapojení kamery není složité.

Jak koupit hru v PlayStation Store?

Jak si snadno koupit hry přímo v obchodě PlayStation Store a jaké platební metody můžete použít? Přečtěte si návod krok po kroku jak na to.

Co je PlayStation Store?

Zajímá vás, jak funguje online obchod PlayStation store, kde je možné zakoupit hry i další doplňky? Přečtěte si, jak v obchodě můžete nakupovat.

Co je PS Plus členství a jaké má výhody?

Zajímá vás, jaké jsou hlavní výhody členství PlayStation Plus Essential? Získáte možnost hrát online, každý měsíc několik her zdarma a další plusy.

Jak zapnout ukládání savů na PlayStation?

Se členstvím PlayStation Plus si můžete savy ukládat do PS cloudu. Jak ukládání zapnout a v případě potřeby vypnout? Přečtěte si podrobný návod.

PlayStation Plus ceny a akce 2024

Zjistěte oficiální PlayStation Plus ceny pro rok 2024, jaké jsou největší sezónní akce a slevy a jak je možné na PS členství ušetřit.

PS Plus Essential, Extra, Premium: srovnání a ceny

V červnu 2022 odstartovala nová éra členství PS Plus. Sony se rozhodlo rozšířit dosavadní možností a nabídnout hned 3 různé varianty členství!

PlayStation Days of Play

Co je akce Days of Play a jak se jí lze zúčastnit? Těšit se můžete na skvělé slevové akce v PlayStation Store na kopu různých her!

PlayStation Plus na 1 měsíc - jak získat?

Pořiďte si členství PlayStation Plus na 1 měsíc. Nepotřebujete platební kartu a PS Plus kupon vám doručíme e-mailem hned po zaplacení.

PlayStation Plus 3 měsíce - jak získat?

Pořiďte si členství PlayStation Plus na 3 měsíce online i bez platební karty. Kupon PS Plus vám e-mailem doručíme hned po zaplacení.

PlayStation Plus na 12 měsíců - jak získat?

Využíváte PlayStation Plus 365 dní v roce? Pořiďte si PS Plus na 12 měsíců online za nejvýhodnější cenu! Nákup bez platební karty. Doručení ihned

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukaz Dárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

Mohlo by vás zajímat