FIFA 22 Ultimate Team - PS4 a PS5 FUT Points

S novou FIFA 22 pro PS4 a PS5 přichází i nová sezóna FIFA Ultimate Team. Pořiďte si FUT Points a vybudujte epický tým, se kterým získáte všechny slavné trofeje. Celý popis.

Zobrazit podobné produkty

FIFA 22 vychází 1. října pro PS4 i PS5. S novou FIFOU tradičně odstartuje také nová sezóna FIFA Ultimate Team. Pořiďte si FUT Points, získejte nové hráče a budujte ten nejlepší tým. Tváří hry zůstává Kylian Mbappe, útočník z francouzského klubu Paris Saint-Germain.

Hlavní výhody FUT Points kuponů od nás

 1. oficiální ceny
 2. okamžité doručení emailem
 3. k nákupu nepotřebujete platební kartu a můžete platit i mobilem

Varianty FIFA 22

FIFA 22 vychází ve dvou edicích. FIFA 22 Standard Edition a FIFA 22 Ultimate Edition. Pokud se rozhodnotete pro Ultimate Edition, čeká vás nadílka vzácných hráčů, 4600 FUT Points a do zahrajete si o 4 dny dříve.

Obrázek z FIFA 22.

Změny a novinky ve FIFA 22

Nová FIFA 22 opět přináší zlepšení hratelnosti, vylepšenou inteligenci hráčů ovládaných počítačem i realističtější herní fyziku. Nejoblíbenější sportovní hra na světě se tak stává zase o něco lepší.

Nové animace a strojové učení

Největší letošní změnou je start technologie HyperMotion, která by se měla postarat o vytvoření realitičtějších animací a vylepšit pohyb hráčů po hřišti a jejich chování. Vývojáři při tvorbě HyperMotion využili senzory Xsens, které pečlivě snímaly pohyby celého týmu a data následně zpracovala uměla inteligence. HyperMotion si ale budou užívat pouze majitelé nejnovějších konzolí Xbox a PlayStation a uživatelé Google Stadia. 

Jeden ze stadionů z FIFA 2022.

Hrdinové FUT

V módu FIFA Ultimate Team letos najdete žhavou novinku. Mezi ostatní kartičky totiž přibyla sada Hrdinů, mezi kterými najdete výhradně legendární hráče jako Joe Cole nebo Robbie Keane, kteří se výrazně zapsali do fotbalové historie.

Větší autentičnost

Vylepšená umělá inteligence by se měla postarat o realističtější dění na hřišti a lépe dodržovat zvolenou taktiku. Upraveno by mělo být také chování brankářů, fyzika míče, útočné taktiky a mechanika sprintování.

Snímek obrazovky z nové FIFA 22.

Návod na aktivaci kuponu

V herní konzoli:

 1. přihlaste k Playstation účtu
 2. v horním menu vyberte možnost Playstation Store
 3. v liště po levé straně obrazovky srolujte až dolů a klikněte na možnost "redeem code"
 4. v dalším kroku zadejte 12místný kód a stiskněte tlačítko "Done" 

Ve webovém rozhraní:

 1. do svého prohlížeče zadejte store.playstation.com a přihlaste se do svého účtu
 2. pro uplatnění kódu klikněte nahoře na svou přezdívku a poté na možnost "Redeem Codes"
 3. prohlížeč vás přesměruje do jiného okna, kde vložíte svůj kód a stiskněte tlačítko "Continue"

Aby se body po uplatnění kódu propsaly do online a mobilních aplikací, může být v některých případech třeba zapnout hru v konzoli.

Průměrné hodnocení:
100%
Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživatelské recenze

 100 %
, 30. 09. 2021

Konečně nová FIFA!!

Váš dotaz:
* Povinné položky

Články na téma PlayStation

Jak si vytvořit PlayStation účet?

Každý hráč potřebuje PlayStation účet. Jak si účet založit a co všechno si v něm můžete nastavit? Je to snadné. Přečtěte si podrobný návod.

Jak funguje PlayStation peněženka?

K čemu slouží PlayStation peněženka? Jak ji dobít, používat a zjistit aktuální zůstatek pomocí kuponu? Přečtěte si podrobný návod v češtině.

Jak zapojit a poprvé nastavit Playstation?

Zajímá vás, jak připojit PlayStation 4 k televizi, provést jeho prvotní nastavení a připojit ovladače? Přečtěte si článek a podrobný návod.

Jak připojit PS kameru a PS VR k PlayStationu?

Nevíte, jak k PlayStationu připojit PlayStation kameru a PlayStation VR? Přečtěte si podrobný návod krok po kroku. Zapojení kamery není složité.

Jak koupit hru v PlayStation Store?

Jak si snadno koupit hry přímo v obchodě PlayStation Store a jaké platební metody můžete použít? Přečtěte si návod krok po kroku jak na to.

Co je PlayStation Store?

Zajímá vás, jak funguje online obchod PlayStation store, kde je možné zakoupit hry i další doplňky? Přečtěte si, jak v obchodě můžete nakupovat.

Co je PS Plus členství a jaké má výhody?

Zajímá vás, jaké jsou hlavní výhody členství PlayStation Plus Essential? Získáte možnost hrát online, každý měsíc několik her zdarma a další plusy.

Jak zapnout ukládání savů na PlayStation?

Se členstvím PlayStation Plus si můžete savy ukládat do PS cloudu. Jak ukládání zapnout a v případě potřeby vypnout? Přečtěte si podrobný návod.

PlayStation Plus ceny a akce 2024

Zjistěte oficiální PlayStation Plus ceny pro rok 2024, jaké jsou největší sezónní akce a slevy a jak je možné na PS členství ušetřit.

PS Plus Essential, Extra, Premium: srovnání a ceny

V červnu 2022 odstartovala nová éra členství PS Plus. Sony se rozhodlo rozšířit dosavadní možností a nabídnout hned 3 různé varianty členství!

PlayStation Days of Play

Co je akce Days of Play a jak se jí lze zúčastnit? Těšit se můžete na skvělé slevové akce v PlayStation Store na kopu různých her!

PlayStation Plus na 1 měsíc - jak získat?

Pořiďte si členství PlayStation Plus na 1 měsíc. Nepotřebujete platební kartu a PS Plus kupon vám doručíme e-mailem hned po zaplacení.

PlayStation Plus 3 měsíce - jak získat?

Pořiďte si členství PlayStation Plus na 3 měsíce online i bez platební karty. Kupon PS Plus vám e-mailem doručíme hned po zaplacení.

PlayStation Plus na 12 měsíců - jak získat?

Využíváte PlayStation Plus 365 dní v roce? Pořiďte si PS Plus na 12 měsíců online za nejvýhodnější cenu! Nákup bez platební karty. Doručení ihned

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilní telefonMobilní telefonihned
  • Zaplatit můžete mobilním telefonem s operátory T-Mobile, O2 nebo Vodafone. Částka vám bude odečtena z kreditu nebo účtována na faktuře.

  • Online převodOnline převodihned
  • Pokud vaše banka využívá možnost rychlého nebo okamžitého převodu, jednoduše zadáte údaje a peníze se převedou ihned.

  • Běžný převodBěžný převoddo 1 dne
  • Platbu zadáte standardním bankovním převodem přes internetové bankovnictví nebo přímo ve vaší bance.

  • Platební kartaPlatební kartaihned
  • Umožňujeme platby všemi českými a slovenskými kartami i pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Zpracování proběhne ihned, stačí mít povolené internetové transakce.

  • HotovostHotovost10 minut
  • Hotově můžete platit na terminálech Sazky, kde zpracování proběhne do 10 minut nebo pomocí poštovní poukázky, která trvá 1-2 pracovní dny.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukaz Dárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

Mohlo by vás zajímat